Wyjazd do Głogowa okiem Ultras GieKSy

Dodano przez Marcin | 31 października 2015 20:04
Licznik odwiedzin: 1621

Oprawa na wyjazdowy mecz do Głogowa jest zdecydowanie jedną z trudniejszych technicznie opraw wyjazdowych jakie przyszło nam wykonać, poniżej krótka relacja Jako grupa doskonale zdawaliśmy sobie sprawę że Głogów to jedyne miejsce w jakim będzie nam dane się zaprezentować ( wyjazd do Sosnowca, zgodnie z przewidywaniami, został nam odebrany przez „znakomitego” wojewodę a na ciekawe pod względem prezentacji sektory nie było dane nam pojechać, ze względu na obowiązujący zakaz wyjazdowy za piro w Ostródzie)

Wszystko zaczęło się od przeglądania zdjęć sektora podczas wizyt innych ekip, na których dostrzegliśmy trzy stojące metalowe słupy. Biorąc pod uwagę że sektor w Głogowie nie jest największych rozmiarów oraz jego nachylenie jest dość małe postanowiliśmy skupić się na jakimś prostym przekazie połączonym z wykorzystaniem owych słupów. Nie było innego wyjścia jak pomierzyć dokładnie sektor gości oraz porozmawiać z kierownikiem obiektu o wniesieniu potrzebnych nam, potencjalnie niebezpiecznych, rzeczy ( PCV, linki, zaczepy). Tym sposobem już miesiąc przed wyjazdem zwiedzaliśmy stadion w Głogowie.

W dzień wyjazdu, kilka osób z naszej grupy ruszyło we wcześniejszą podróż do Głogowa w celu przygotowania całej konstrukcji potrzebnej do prezentacji przed przyjazdem całej grupy wyjazdowej.

Sama oprawa składała się z czterech elementów: Sektorówki , transparentu , „chorągwi” wciąganych na stelaże oraz 45 rac .

Całość wyszła zgodnie z planem choć było widmo porażki, kto był na wyjeździe i zobaczył konstrukcje pewnie też jest w szoku że to zadziałało.

Z samego wyjazdu to podróżujemy specjalem w 372 osoby (w tym 6 Banik, 6 Górnik). Podróż spokojna. Na sektorze kozacki doping i zabawa a piłkarze remisują 0-0.

Na sam koniec chcieli byśmy podziękować klubowi z Głogowa za możliwość wcześniejszego przygotowania konstrukcji pod oprawę i wniesienie niezbędnych elementów dzięki którym była ona w ogóle możliwa do przygotowania – piłka nożna dla kibiców – dziękujemy!

Prosimy też o wsparcie finansowe, na naszym forum trwa zbiórka na nagłośnienie które zapewni w przyszłości jeszcze lepszy doping. Oprawa wydaję się prosta i małych rozmiarów ale pochłonęła wiele pieniędzy, materiał pod konstrukcję oraz dwukrotna podróż do Głogowa zdecydowanie uszczupliły nas budżet – prosimy o wpłaty.

ULTRAS GIEKSA`03

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*