Wyniki akcji „Gramy z kibicami”

Dodano przez Błażej | 31 grudnia 2013 13:08
Licznik odwiedzin: 2127

Akcja organizowana przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców trwała od 22 lipca do 22 grudnia. W pierwszej edycji „Gramy z kibicami” wzięło udział łącznie 26 665 kibiców.

Kibice GieKSy, którzy w liczbie 354 wsparli akcję zajęli ostatecznie 15 miejsce. Najlepszym typerem wśród GieKSiarzy okazał się TOMMY 2013. Miejsce GieKSy w rankingu odległe i niestety nie zdobyliśmy nagród pieniężnych. Warto jednak podkreślić fakt, iż wyprzedziliśmy naszych „sąsiadów zza miedzy” 🙂

Największymi zwycięzcami pierwsza edycja akcji „Gramy z kibicami” organizowanej przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców okazali się kibice Legii Warszawa, którzy wygrali łącznie 6 000 złotych na cele związane z kibicowaniem. Na kolejnych miejscach znaleźli się fani Lecha Poznań i Widzewa Łódź zdobywając odpowiednio 2 000 złotych i 1 000 złotych. Sponsorem akcji był legalny polski bukmacher, firma Star-Typ Sport.

Firma Star-Typ Sport od lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Zależy nam także na kibicach, którzy tworzą świetną atmosferę podczas widowisk sportowych i są ich częścią. Doceniamy zaangażowanie polskich fanów, którzy pod względem organizacji, dopingu i przygotowywanych opraw meczowych należą do najlepszych na świecie. Akcją „Gramy z kibicami” symbolicznie wspieramy ich trud i jednocześnie doceniamy efekty ciężkiej pracy – mówi Mateusz Juroszek, prezes Star-Typ Sport. Szczegółowy ranking możecie zobaczyć na stronie https://www.sts.pl/pl/gramy-z-kibicami/rankingi/

 

gramy_z_kibicami_wyniki

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*