[WYWIAD] Patryk Wronka: interesuje mnie tylko zwycięstwo mojego zespołu

Dodano przez Adi | 19 marca 2018 12:13
Licznik odwiedzin: 1276

Już dziś TAURON KH GKS Katowice może zapewnić sobie awans do finału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi, jeśli wieczorem pokona w Satelicie drużynę Comarch Cracovii. Zapraszamy do krótkiego wywiadu z naszym napastnikiem Patrykiem Wronką, który przeprowadził Vegeta.

Witaj Patryk, gratulacje dla Ciebie i chłopaków. Jak oceniasz dotychczasowe mecze, czy Cracovia czymś was zaskoczyła?

Patryk Wronka: Dotychczasowe mecze to na pewno był dobry hokej z obu stron, dużo walki i bardzo dużo zwrotów akcji. Cracovia dysponuje mocnym zespołem i w każdym elemencie są groźni, mimo tego, że znamy się bardzo dobrze. W takich meczach kluczowe są detale. My staramy się cały czas ulepszyć swoją grę i patrzymy tylko na siebie.

Jak przygotowujecie do poniedziałkowego meczu? Presja jest dużo większa niż dotychczas?

Nic nie zmieniamy, przygotowanie jest takie same, ale zdajemy sobie sprawę z tego, gdzie możemy się znaleźć wygrywając ten mecz.

Kibice mimo złej pogody i późnej pory miło was przywitali po powrocie z Krakowa, czujesz się w jakiś sposób wyjątkowo? Jesteś wraz z kolegami bohaterem dla wielu ludzi.

Naprawdę to była bardzo miła niespodzianka i obiecuję, że zrobimy wszystko żeby tych ludzi zadowolić jeszcze bardziej! Miejmy nadzieję, że szczęście będzie po naszej stronie.

Miasto zaczyna żyć hokejem, na mecz numer 5 od dawna nie ma biletów, chciałbyś zagrać w Spodku, jeśli byłoby to możliwe?

Na dużym Spodku z takimi kibicami byłaby to świetna promocja hokeja, ale wiemy, że raczej jest to niemożliwe. Lubimy naszą małą Satelitę. 🙂

Ciągle powtarzacie, że nie możecie łapać tyle kar, tymczasem w piątkowym meczu zebrało się ich tyle, że praktycznie całą jedną tercję graliście w 4 na 5. Rozmawiacie o tym w szatni? Trenerzy mają o to pretensje?

Nikt nie ma pretensji do siebie.Wiemy, że jest to nasza bolączka i musimy się tego wystrzegać. Jesteśmy zgraną paczką i staramy się każdy nasz błąd zamienić w coś pozytywnego.

Wracasz jeszcze do sytuacji z Kalusem?

Interesuje mnie tylko zwycięstwo mojego zespołu, a takimi sprawami nie zaprzątam sobie głowy.

Patryk bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas, Powodzenia!

Nie dziękuję! Przyda się nam wsparcie.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*