Z Teplicami na remis

Dodano przez Misiek | 28 lutego 2018 17:41
Licznik odwiedzin: 492

W sobotni wieczór Banik rozegrał wyjazdowe spotkanie z FK Teplice. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i podziałem punktów. Na tym etapie rozgrywek każdy punkt dla Banika jest cenny, ponieważ do bezpiecznej pozycji brakuję im co najmniej pięciu punktów.

Mecz był rozgrywany w minusowej temperaturze, co na pewno wpłynęło na jakość spotkania. Obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje strzeleckie, ale żadna nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Drużyna z Teplic w tym spotkaniu dostała trzy żółte kartki za brutalne faule. Spotkanie oglądało zaledwie 2072 osoby w tym 343 fanatyków z Ostravy.

Kolejne spotkanie piłkarze Banika mieli rozegrać dzisiaj w ramach pucharu Czech z Mlada Boleslav, ale ze względu na temperaturę, która spadła do -14 stopni Celsjusza zostało przełożone na inny termin. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Następne ligowe spotkanie zostanie rozegrane w sobotę (03.03) o godzinie 15:00 na stadionie Banika. Przeciwnikiem będzie Victoria Pilzen, obecny lider pierwszej ligi, który ma przewagę 35 punktów nad zespołem z Ostravy.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*