Zakończenie rundy w słabym stylu

Dodano przez Adi | 26 listopada 2017 21:08
Licznik odwiedzin: 842

W ostatnim meczu w ramach 2 rundy Polskiej Hokej Ligi TAURON KH GKS Katowice przegrał w Nowym Targu z miejscowym Podhalem 6:3. W naszej drużynie zabrakło Patryka Wronki i Andreja Themara, w barwach Podhala nie wystąpili za to Siergiej Ogorodnikow, Przemysław Odrobny i Dariusz Gruszka. Był to słaby mecz w wykonaniu GieKSy, łapaliśmy dużo kar, byliśmy nieskuteczni w ataku i słabo spisywał się Kamil Kosowski. To jednak nasi hokeiści jako pierwsi zdobyli gola. W 7 minucie Rohtla uderzył między parkanami Błażeja Kapicy. Wyrównał Oskar Jasiewicz, który mocno uderzył z pierwszego krążka po podaniu Marcina Kolusza. Ponownie na prowadzenie wyszliśmy w 2 tercji. W zamieszaniu pod bramką dobrze odnalazł się wówczas Arkadiusz Nowak. Następnie aż 4 bramki z rzędu zdobyli Nowotarżanie. Najpierw Tomasik uderzył obok zasłoniętego Kosowskiego, potem Różański wykorzystał to, że nasz bramkarz przyklęknął przy słupku i z ostrego kąta zmieścił krążek nad jego barkiem, przy 4 golu dla Podhala ponownie zasłonięty był Kosowski, a uderzał Zapała podczas gry w przewadze, zaś 5 bramka to strzał Sulki między parkanami ,,Kosy”. Nadzieję golem na 5:3 dał nam jeszcze Tomasz Malasiński, jednak kolejne kary nie ułatwiały nam walki o remis. Zwycięstwo ,,Szarotkom” zapewnił Marcin Kolusz strzałem do pustej bramki.

Zawodnik meczu: Jesse Rohtla – fiński napastnik to jedyny nasz zawodnik, którego można dziś pochwalić. Zdobył pierwszą bramkę, raz trafił słupek, był aktywny zarówno w ataku, jak i pod własną bramką.

TatrySki Podhale Nowy Targ – TAURON KH GKS Katowice 6:3
(1:1, 3:1, 2:1)
0:1 Jesse Rohtla (Jakub Grof, Bogusław Rąpała 6:14
1:1 Oskar Jaśkiewicz (Marcin Kolusz, Filip Wielkiewicz) 10:49
1:2 Arkadiusz Nowak (Dusan Devecka, Lukas Martinka) 26:34
2:2 Damian Tomasik (Oskar Jaśkiewicz, Marcin Kolusz) 29:40
3:2 Jarosław Różański 30:58
4:2 Krzysztof Zapała (Damian Tomasik, Marcin Kolusz) 5/4 36:30
5:2 Maciej Sulka (Krzysztof Zapała, Łukasz Siuty) 47:19
5:3 Tomasz Malasiński (Bartosz Fraszko, Radosław Sawicki) 47:34
6:3 Marcin Kolusz (Elvijs Biezais) 59:45 do pustej bramki

TatrySki Podhale Nowy Targ: B. Kapica (Bizub) – Jaśkiewicz, Tomasik, Wielkiewicz, Kolusz, P. Michalski – Sulka, Samarin, Siuty, Zapała, Biezais – K. Kapica, Pichnarcik, M. Michalski, Neupauer, Różański oraz Wsół, Podlipni, Svitac, Wolski
TAURON KH GKS Katowice: Kosowski (Studziński) – Wanacki, Cakajik, Malasiński, Rohtla, Łopuski – Devecka, Martinka, Fraszko, Sawicki, Majoch – Rąpała, Grof, Strzyżowski, Nahunko, Dalidowicz oraz Zieliński, Nowak, Krawczyk

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*