Zapis konferencji nowego prezesa

Dodano przez GoT | 19 grudnia 2012 17:46
Licznik odwiedzin: 1506

Poniżej możecie zobaczyć w całości konferencję, która miała dziś miejsce o godzinie 15:00 na Bukowej. Jej treść pozostawiamy waszej ocenie.

9 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. mózG — 21 grudnia 2012 @ 06:08

  Większego tępego chuja UM nie mogło już zatwierdzić?
  Co z tego, że ma papiery na ekonomistę jak na klubie w ogóle się nie zna.
  Widać miasto nie szanuje kibica jak pozwala na powołanie takiej tępej strzały.
  Z deszczu pod rynnę kuźwa.

 2. jojko — 20 grudnia 2012 @ 20:02

  mowa ciala tego Pana wyjasnia wszystko.

 3. ula — 20 grudnia 2012 @ 17:32

  do BrynowskaGieksa:podejrzewam że Wyszomirski narobi większego syfu niż zrobił to Krysiak:D

 4. delaserna — 20 grudnia 2012 @ 13:40

  bla, bla, bla prawda…
  bla, bla, bla prawda…
  bla, bla, bla prwada…

  prawda?

 5. Jasny Pieron — 20 grudnia 2012 @ 13:03

  @Tichau64 – to nawet nie jest cytat tylko próbka nowomowy propagandy PRLu, kiedy wychodził jakis aparatczyk i pociskał farmazony, a wypowiedź tego Pana mi to przypomniała. Odniosłem wrażenie, że ten facet nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu (ba jestem tego pewien), jest on (jak sam powiedział) tylko do czerwca to znaczy, że jest on tylko w ramach finalizacji sprzedania klubu, może to i dobrze, może miasto dogada się z Królem w końcu. Uważam jednak, że samo funkcjonowanie klubu guzik go obchodzi czy będzie grało czy spadnie czy zlikwidują – jego to nie obchodzi – jego zadaniem jest trzymanie ręki na pulsie żeby Król na tym ugrał swoje i tyle. Bardzo bym chciał aby okazało się, że sie mylę i Pan Wyszomirski doprowadził do porządku i wyprowadził na prostą klub, czego życzę z całego gieksiarskiego serca.

 6. siwy — 20 grudnia 2012 @ 08:55

  Bardzo pozytywne wejście ” KA TO WI CE !!! ” ale tylko to i nic więcej … Jak nazywa się ten utwór na początku ?

 7. BrynowskaGieKSa — 19 grudnia 2012 @ 23:52

  Tichau64, nie bądź naiwny. To jest człowiek Króla i trzeba jak najszybciej doprowadzić do jego usunięcia, żeby nie zdążył narobić zbyt wielu szkód!

 8. tichau64 — 19 grudnia 2012 @ 20:45

  do Jansy Pieron:
  czyżby cytatem który przytoczyłeś dajesz do zrozumienia, że to kolejny prezes nie nadający się na prezesa? nie mówił o konkretach bo jest zbyt któtko a by ogarnąć ten nasz porządek potrzeba doprawdy mnóstwo czasu. Wolałbyś, by powiedział: „nie znam króla, załatwie 3 miliony zł na start i będzie ok” ? by mydlił oczy jak inni to potrafią? tu tylko dobry ekonomista może coś zdziałać… ja życzę mu swoich i przede wszystkim naszych sukcesów.
  Pozdrawiam

 9. Jansy Pieron — 19 grudnia 2012 @ 20:07

  Koledzy i koleżanki!
  Realizacja nakreślonych zadań programowych przez Bogusława Wyszomirskiego zmusza nas do przeanalizowania istniejących warunków adminstracyjno-finansowych. Z drugiej strony zakres i miejsce szkolenia kadr spełnia istotną rolę w kształtowaniu dalszych warunków rozwoju. Podobnie stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności wymaga sprecyzowania i określenia systemu powszechnego uczestnictwa. Nie zapominajmy jednak, że aktualna struktura organizacji pomaga w przygotowaniu i realizacji postaw uczestników wobec zadań stawianych przez organizację. W ten sposób nowy model działalności organizacyjnej zabezpiecza udział szerokiej grupie w kształtowaniu nowych propozycji. Praktyka dnia codziennego dowodzi, że dalszy rozwój różnorodnych form działalności spełnia ważne zadanie w wypracowaniu kierunków postępowego wychowania. Wagi i znaczenia tych problemów nie trzeba szerzej udowadniać, ponieważ….
  etc etc
  czytał Lucjan Szołański

 

Dodaj komentarz

*