Zarząd bezjajeczny

Dodano przez Shellu | 30 lipca 2012 09:24
Licznik odwiedzin: 1783

Tym razem na życzenie Zarządu GKS odejdziemy od formy „kpiny i hipokryzji”, czyli oświadczenia i napiszemy zwykły, prosty, toporny felieton.

W dzisiejszych czasach powszechności mediów – zwłaszcza internetowych – bardzo szybko można odpowiedzieć na tekst, zarzut, artykuł, felieton, paszkwil.

Tym razem na stronie oficjalnej klubu pojawiło się oświadczenie Zarządu, którego treść w dużej mierze oddaje charakter obu panów zasiadających w tymże organie. Sam fakt napisania oświadczenia – normalka, jakoś się przecież chłopcy muszą bronić przed zarzutami nas – bandytów. Treści zawarte jednak wywołują mocno mieszane odczucia – oprócz ogólnikowych stwierdzeń o niezgadzaniu się na agresję (standard w tego typu pismach) występują bowiem próby przekonania opinii publicznej, że kibice to właśnie bandyci, a my – jak mawiał Boguś Linda w „Psach” – „jesteśmy święci hehe”.

Już na wstępie – szok.

„wyrażamy zdecydowaną dezaprobatę dla tego rodzaju działań, w szczególności, że dopuścili się ich ludzie, noszący koszulki z emblematami NASZEGO klubu”.

To dopiero jest kpina, a oprócz próby merytorycznego zdania, jest ewidentna szpila w kierunku kibiców. Co to znaczy „NASZEGO”? To wy dwaj (Krysiak od początku, Bryłka od jakiegoś czasu) swoimi nieudolnymi, niegospodarnymi, złośliwymi i sabotującymi funkcjonowanie klubu działaniami, doprowadziliście go na skraj ruiny, a dodatkowo działaliście w ostatnim czasie tak, aby całkowicie go zniszczyć, bo to oznaczałoby wejście KP Katowice do ekstraklasy.  Jak więc macie jeszcze czelność mówić, że to WASZ klub? Wy nie jesteście godni, żeby postawić stopę w świętym miejscu, jakim jest stadion przy Bukowej!

„Użycie siły jako jedynego argumentu traktujemy jako przejaw nieudolności i niemocy grupy ludzi mieniących się fanami GieKSy”.

Tę nieudolność kibice GKS przedstawili w ostatnim czasie kilkukrotnie, robiąc pokojowe manifestacje, bez agresji, ale mające w sobie tyle energii, że nie doprowadzili do zniszczenia tego, co kochają, a co wy próbowaliście w sposób cyniczny, razem z waszym królem Królem, unicestwić. To kibice GKS pokazali jaja w walce o klub, zyskując sympatię całej Polski, a wy ograniczyliście się do okłamywania Prezydenta Uszoka, żeby coś tam sobie ugrać (nie wiadomo co), a pan Bryłka w najbardziej gorącym medialnie okresie, był sobie na urlopie, jak gdyby nigdy nic.

Kłamstwa sprzedawane w mediach o rzekomym pobiciu również wystawiają wam jak najgorsze świadectwo. Robicie z siebie ofiary, mocno wyolbrzymiając zdarzenie z soboty. Napiszcie prawdę – nie zostaliście pobici, wy zostaliście przegonieni. A to jest znacząca różnica. No chyba, że skoro drobna przepychanka – jakie niestety dzieją się nawet w cywilizowanym świecie – dla was jest wielkim pobiciem, to ok – niech będzie, wasza interpretacja, ale w tym wypadku po raz kolejny pokazujecie, że jesteście bezjajeczni i nie macie krzty honoru.

„Zarząd spółki odcinając się i zdecydowanie potępiając działania kilkunastu osób skupionych wokół stowarzyszenia „SK 1964” oraz zadeklarowaną przez nich formę „dialogu”, wywołującą  uzasadnioną  obawę o bezpieczeństwo i zdrowie naszych najbliższych oraz własne oddaje się do dyspozycji Rady Nadzorczej”.

Boże spraw, aby jedyny raz nie okazało się to kłamstwem. Pozdro sześćset i pomyślnych wiatrów. Oby rada nadzorcza zdymisjonowała was z hukiem. Nie wracajcie tu więcej, nikt was tu nie chce.

8 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Fan — 30 lipca 2012 @ 22:10

  A Czado jeszcze broni tej Patologii LICENCYJNEJ – ten synek – redaktorzyna niech sie zdecyduje po czyjej stronie stoi. Bo sam sobie robi koło dupy wsród opinii kibiców…no chyba, ze komus chce punkty nabic. KRYSIAK, BRYŁKA RAUS ! cioty pierdolone, nie ma juz słów na was, JESTESCIE ZERAMI !!! I powiem to prosto w twarz wam przy najblizszym szpilu o ile nie bedziecie zas kryc sie w kanałach i tunelach….TCHÓRZE!!!

 2. irek — 30 lipca 2012 @ 18:26

  panie brylka i krysiak nie zostawiajcie gieksy w tak ciezkich chwilach oni was potrzebuja jestescie niezastapieni TAKIE SLOWA CHCIELIBYSCIE USLYSZEC ALE NIE USLYSZYCIE POWIEM KROTKO WYPIERDALAC I TO JUZ dosc juz zjebaliscie ciekawe czy to wogole pojdzie naprawicATERAZ PO KOPIE W DUPE I PITAC ZA WASZYM WODZEM KINGIEM KROLEM

 3. GieKSa — 30 lipca 2012 @ 17:35

  Tylko że tych sponsorów załatwił Gonzo a nie zarząd

 4. Ramones — 30 lipca 2012 @ 13:19

  I jeszcze jedno, podobno w Radzie Nadzorczej jest 5 osób w tym 3 z miasta. Ostatnio Siejna doszła. To niech ich juz odwołaja kurna – slepi sa wszyscy a szczególnie ten wszechwiedzacy filozof Czado i reszta dziennikarzy szukajacych tanich sensacji. Co oni nie wiedza – ZE ZŁO GIEKSY TO KRÓL, KRYSIAK I BRYŁKA ! Póki tu nie bedzie pozamiatane, nie ruszymy dalej….Na kupczenie licencja, przekrety rozniste, machloje, jawne kłamsta dla mediów jest pozwolenie…Krysiak cos ty KurwaA zrobił dla Gieksy> sie pytom? Kaj zes załatwił sponsorów puloku jeden !

 5. Atest — 30 lipca 2012 @ 13:15

  Urop bryłki w tym czasie jest wizytówką ich zaangazowania w klub.

 6. Ramones — 30 lipca 2012 @ 13:11

  Szkoda czasu na rozkminy doigraja sie pajacowe kelnery królika. Oni po prostu sami sie o to proszą.

 7. gks king — 30 lipca 2012 @ 12:16

  jeszcze parę słów o których nie napisaliście… jak w przededniu rozgrywek wygląda stadion GKS od strony komercyjnej? czy w katowicach nie ma 50 firm które za niewielkie pieniądze powiesiłyby swoje reklamy? 3 szmaty na płocie to cały efekt „pozyskiwania drobnych sponsorów” przez nieudolne władze GKS? Zardzewiały dach trybuny, brudne krzesełka, zamknięty sklepik i gastronomia. Nawet składów na sparingu dla 1000 osób nie miał kto odczytać taka jest organizacja. Panie Krysiak, zajmij się pan czymś innym bo żal patrzeć na pana działania.
  Jeśli jednak pan zostanie to proponuję zróbcie sobie biuro na którymś drzewie w parku i stamtąd oglądajcie mecze. Przynajmniej podatnicy nie zapłacą za pana odwożenie do domu policyjną limuzyną z kierowcą 🙂

 8. Luke Skywalker — 30 lipca 2012 @ 11:47

  Prawo Panowie! Wszystko racjonalnie, dyplomatycznie i na miejscu!
  Nie pozwolimy tym 2 gnojom nas szkalować i szargać naszej dobrej (SZCZEGÓLNIE OSTATNIO) opinii !!!
  Boże spraw, żeby te 2 paszkwile bez honoru już w środę wyleciały z hukiem!
  Bo dłużej ich nie idzie zdzierżyć, co za 2 obłudne wrzody na dupie !!!
  I jeszcze śmieli napisać, że klub jest ich ?!
  To, ze Krysiak jest ciotą bez honoru wiedzieliśmy już na początku tamtego sezonu. Ale ten bryłka to jest jakieś totalne nie porozumienie, wobec tego zakłamanego gnoja powinien chyba być zastosowany samosąd!
  Mam nadzieje, ze Uszok jeszcze ich rozliczy z tego, że mało co nie zniszczyli NASZEGOO (!!!) Klubu!
  Kurwa ile takie 2 zera potrafią napsuć krwi swoimi kłamstwami…

 

Dodaj komentarz

*