Zebraliśmy pieniądze na oklejenie autokaru!

Dodano przez kosa | 27 kwietnia 2017 02:11
Licznik odwiedzin: 3073

Dużym sukcesem kończy się pierwsza w historii GKS Katowice crowdfundingowa zbiórka. Pierwszym celem było zebrania 60 tys. złotych na powstanie filmu o naszym klubie, a po jego osiągnięciu zaczęliśmy zbierać pieniądze na oklejenie autokaru piłkarzy GieKSy.

Wczoraj udało się zebrać potrzebne środki, czyli ponad 85 tys. złotych (60 tys. na film i 25 tys. na oklejenie autokaru). Zbiórka zgodnie z założeniem potrwa do 30 kwietnia, a nadwyżka zasili Akademię Piłkarską „Młoda GieKSa”. Na chwilę obecną mamy zebrane 85 588 złotych, co plasuje nas na ósmym miejscu w historii wszystkich zbiórek na portalu fans4club.com. Jeśli brać pod uwagę zbiórki jedynie piłkarskie, to jesteśmy na szóstym miejscu i mamy duże szanse awansować na piątą pozycję kosztem zbiórki Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań „Odpalamy na oprawy”. Brakuje nam do tego zaledwie 1 698 złotych, a mamy jeszcze trzy dni. Warto dodać, że przed nami będą jedynie trzy kluby piłkarskie – Pogoń Szczecin, Wisła Kraków i Lech Poznań (inna zbiórka niż ta wcześniejsza).

Crowdfunding charakteryzuje się tym, że za każde wpłacone środki otrzymuje się nagrodę. Więcej szczegółów oraz możliwość wsparcia dostępna jest tutaj.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. KruchY — 27 kwietnia 2017 @ 07:51

    Następnym celem powinno być rozjec#anie tyszan w sobotnie derby na B1.

 

Dodaj komentarz

*