Zejdler odpocznie – jakie roszady?

Dodano przez Shellu | 28 kwietnia 2018 19:40
Licznik odwiedzin: 870

W meczu z Bytovią za żółte kartki pauzować będzie Łukasz Zejdler. Szansę zapewne otrzyma Tomasz Foszmańczyk i miejmy nadzieję, że spisze się lepiej niż Łukasz w dotychczasowych spotkaniach, a przede wszystkim da efektywność w ofensywie, której pauzującemu pomocnikowi w tej rundzie brakuje. Pojawia się jednak pytanie, czy trener zdecyduje się na ustawienie dwóch ofensywnych zawodników – Foszmańczyka i Prokića – przy jednym defensywnym Poczobucie, czy może postawi na technikę Fosy, a do pomocy Poczobutowi da Barłomieja Kalinkowskiego. Wówczas Prokić usiadłby na ławce.

Kartki Zejdlera to jedna zmiana wymuszona, drugą natomiast może być pozycja bramkarza. Mateusz Abramowicz w Niepołomicach odniósł uraz, który może go wykluczyć z gry, choć mamy nadzieję, że jeśli nie zagra z Bytovią, to na Stomil będzie już gotowy.

Czas też chyba zastanowić się nad pozycją napastnika. Grzegorz Goncerz niewiele daje po powrocie do składu, możliwe więc, że w wyjściowej jedenastce ponownie ujrzymy Wojciecha Kędziorę. A może w końcu pokaże nam się Dalibor Volas?

Przewidywany skład na Bytovię:
Wierzbicki (Abramowicz) – Frańczak, Kamiński, Klemenz, Słaby – Skrzecz, Poczobut, Prokić (Kalinkowski), Foszmańczyk, Błąd – Kędziora.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Lokaty — 28 kwietnia 2018 @ 21:36

    NAPRZÓD GIEKSIEARZE!!! BĘDZIEMY Z WAMI !!!

 

Dodaj komentarz

*