Złote Buki 2013

Dodano przez kosa | 26 listopada 2013 20:40
Licznik odwiedzin: 1223

Tegoroczne „Złote Buki” odbędą się w tym roku szybciej niż przed laty, bo już w grudniu. Zmieniliśmy formułę gali na rozdanie nagród i spotkanie pracowników klubu z kibicami.

Kapituła konkursu, która składa się z członków naszej redakcji, nominowała wydarzenia i ludzi w pięciu kategoriach – Piłkarz, Odkrycie, Bramka, Wydarzenie i Mecz. Głosowanie w tej edycji odbywać będzie się na trzy sposoby – poprzez smsy (tutaj), na forum kibiców (tutaj) oraz przez facebookową aplikację na fanpage klubu (tutaj). Każdy z kibiców może skorzystać z każdej z tych metod. Głosowanie potrwa do 5 grudnia do godziny 23:59.

Klub GKS Katowic zorganizował rozdanie nagród we wtorek 10 grudnia o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury Szopienice – Giszowiec w Katowicach. (ul. Plac pod Lipami 1, 3-3a). Na wejściówkę można zapisać się na forum kibiców pod tym linkiem. Cena biletu to 10 złotych, ale zaznaczamy że obowiązują stroje eleganckie. Ilość miejsc mocno ograniczona (50 sztuk), więc polecamy się pospieszyć!

Więcej szczegółów można przeczytać na oficjalnej stronie plebiscytu – www.zlotebuki.gkskatowice.eu Plebiscyt Złote Buki 2013 uważamy za rozpoczęty!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*