Zmiany w systemie Kart Kibica. Na meczach płatność tylko gotówką

Dodano przez kosa | 22 sierpnia 2017 12:57
Licznik odwiedzin: 1623

Klub GKS Katowice poinformował dziś o likwidacji bezgotówkowego systemu płatności. Nie martwcie się – nie trzeba będzie wymieniać Kart Kibica. Będą one dalej obowiązywać przy wejściu na stadion, nabijaniu biletów i karnetów. Po prostu nie będzie można na nie wpłacać środków pieniężnych i płacić Kartą Kibica na stadionie. Na stadionie za wszystko – bilety, jedzenie i pamiątki zapłacicie jedynie gotówką.

Posiadane obecnie środki na Karcie Kibica można bezterminowo wypłacać podczas meczów GKS Katowice oraz od 24 sierpnia Stadionie GKS Katowice (p. 148, w godz. 12-16). Jest także możliwość przekazania tych pieniędzy na Fundacją „Młoda GieKSa”, która zajmuje się szkoleniem najmłodszych piłkarzy. Można to zrobić bez wychodzenia z domu (szczegóły poniżej). Znikają także cashbacki za przegrane i zremisowane mecze. Wszyscy obecni karnetowicze mogą od 30 sierpnia odebrać w „Strefie GieKSy” vouchery, które uprawniać będą do wejścia za darmo na jedno wybrane spotkanie GieKSy (wszystkie sekcje). Jest tylko jeden wyjątek – wyłączony z tego jest październikowy mecz z Ruchem. Poniżej pełny komunikat klubu.

Na meczach GKS-u Katowice rozgrywanych na Stadionie Miejskim przy Bukowej będzie obwiązywał jedynie gotówkowy system płatności.

Likwidacja systemu bezgotówkowego wynika z przyczyn niezależnych od GKS-u Katowice. Spowodowana jest bowiem upadłością firmy obsługującej system. To oznacza, że na Stadionie Miejskim przy ul Bukowej za bilety, gadżety, czy catering będziecie mogli zapłacić wyłącznie gotówką.

Co ze środkami na karcie?

Środki zgromadzone na Kartach Kibica – zarówno własne jak i cashbacki – będziecie mogli oczywiście wypłacić. W trakcie każdego meczu GieKSy przy Bukowej możecie to zrobić w Punktach Wypłat Gotówki (żółte namioty przy Trybunie Głównej i „Blaszoku”). Począwszy od czwartku 24 sierpnia środki możecie też wypłacać na Stadionie Miejskim (p. 148, w godz. 12-16). Salda na waszych kartach również możecie sprawdzać w tych punktach, bądź mailowo pod adresem bilety@gkskatowice.eu.

Dajemy Wam jeszcze jedną możliwość. Zgromadzone na kartach środki możecie w całości lub częściowo przekazać na „Młodą GieKSę”. Wystarczy, że w Punktach Wypłat Gotówki podpiszecie stosowną zgodę lub sami podeślecie ją do nas mailem. Szablon zgody do pobrania TUTAJ.

Obecni karnetowicze

Kibice posiadający aktualne karnety nie będą upoważnieni do odbioru cashbacków za rundę jesienną. W ramach rekompensaty przygotowaliśmy dla Was vouchery na bilet do wykorzystania w sezonie 2017/2018 na jeden wybrany mecz piłkarskiego, siatkarskiego lub hokejowego GKS-u (z wyjątkiem piłkarskich derbów GKS-Ruch). Vouchery możecie odebrać w sklepie „Strefa GieKSy” od 30 sierpnia, a na bilety wymienicie je przed meczami w kasach biletowych lub w naszym klubowym sklepie.

UWAGA! Dotychczas wydane Karty Kibica nadal posiadają funkcję nośnika biletu/karnetu. Nie trzeba wymieniać kart na nowe!

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności związane ze zmianami!

W razie jakichkolwiek pytań piszcie na bilety@gkskatowice.eu

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*