Znów zbieramy 1% dla Asi!

Dodano przez Kinga | 13 stycznia 2018 17:00
Licznik odwiedzin: 2075

Nowy Rok rozpoczął się już w pełni co oznacza, że lada moment nadejdzie czas rozliczenia podatku. Każdy z nas ponownie otrzyma szansę prekazania 1% swojego podatku na wybrany cel charytatywny. A my, podobnie jak co roku, zachęcamy Was do przekazania 1% dla Asi.

Przypomnijmy: Asia zachorowała w wieku zaledwie 19 miesięcy. Bez żadnego ostrzeżenia jej stan zdrowia uległ znacznemu pogorszeniu. Podczas badań stwierdzono ostre wirusowe zapalenie mózgu.

Asia, dzięki ogromnej sile, mimo początkowo sceptycznym prognozom przeżyła i nabrała sił na Oddziale Pediatrii. Szpital opuściła ze zdiagnozowanym niedowładem czterokończynowym wiotkim i od tego czasu stale znajduje się pod opieką rehabilitantów, logopedów, neurologów, okulistów i całej masy ludzi, którzy pomagają jej walczyć o zdrowie.

Mimo prób samodzielnego finansowania leczenia, rodzice Asi potrzebują pomocy — leki, zajęcia ze specjalistami, rehabilitacje, hipoterapie — to wszystko koszty, które trzeba pokryć z własnej kieszeni. Tutaj może pomóc każdy z nas.

Pomagamy Asi od lat. Ta zaradna, opiekuńcza i wspaniała dziewczynka zasługuje na wszystko, co najlepsze. Nieopisana wdzięczność jej i jej rodziny okazywana na każdym kroku jest motywacją do działania. Dlatego wiemy, że trzeba pomóc. Asi, jej rodzicom i siostrze, z którą sama zainteresowana jest bardzo związana.

Jak przekazać 1%?

Wypełniając swój tegoroczny PIT lub zlecając jego wypełnienie, potrzebujcie numeru KRS i celu szczegółowego 1%:

KRS – 0000037904

Cel szczegółowy 1% – 19795 KOZAK JOANNA

 W pozycji dotyczącej wnioskowanej kwoty wpisać do 1% z podatku należnego.

Tylko tyle i aż tyle wystarczy, żeby pomóc Asi!

Poniżej znajdziecie wzorzec prawidłowo wypełnionego, odpowiedniego pola w formularzu PIT.

 

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*