Żyjmy GieKSą – kibice i klub zapraszają

Dodano przez kosa | 28 sierpnia 2012 19:15
Licznik odwiedzin: 1062

Klub GKS Katowice oraz kibice zapraszają wszystkich fanów GieKSy na mecz, który odbędzie się 1 września 2012 roku o godzinie 18:00 przy ulicy Bukowej 1. Nasz zespół podejmie Kolejarza Stróże i zdecydowanie jest to przeciwnik z którym można wygrać. Jest to także pożegnanie z wakacjami, a zarazem ostatni weekend przed szkołą, dlatego klub wraz z kibicami przygotował dla najmłodszych kibiców moc niespodzianek. Będzie kilka atrakcji, których Wam oczywiście nie zdradzimy, ale główną są całkowicie darmowe bilety dla dzieci do lat 15 (rocznik 97′ i młodsi) na dowolnie wybrany sektor (poza sektorem trzecim na trybunie głównej). My serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki na Blaszok – ten mecz jest dla Was i na pewno tej wizyty nie zapomnicie. Bilety można już nabywać w Sklepie Kibica GieKSy przy ulicy Słowackiego 27 oraz przez internet. Zapraszamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku – zapraszajcie znajomych i udostępniajcie na swoich profilach. Żyjmy GieKSą!

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. GieKSiorz — 30 sierpnia 2012 @ 19:58

    Są jakieś bilety ulgowe dla studentów?? Czy ludzie niepełnosprawni wejdą za darmo na trybune z okazaniem ZUSU?? Piszcie Mi tu chłopcy. GKS FORREVER

  2. WNC — 30 sierpnia 2012 @ 12:29

    WSZYSCY NA SZPIL! INO GIEKSA!

 

Dodaj komentarz

*