[GALERIA] Porażka z liderem w obiektywie

Dodano przez StoczeK | 12 maja 2017 22:30
Licznik odwiedzin: 4821

Ciekawy mecz na szczycie 1 Ligi między GieKSą a liderem z Nowego Sącza przyciągnął na stadion 5100 widzów. Kibice Sandecji do końca nie wiedzieli, czy zjawia się na Bukowej. Jednak wojewoda zmienił decyzje i Sączersi zjawili się w sektorze gości, cały czas dopingując swoją drużynę. Kibice GieKSy prowadzili wspaniały doping z każdej trybuny. Niestety piłkarze znów nie udźwigli ciężaru spotkania. Zapraszamy do galerii z meczu.

5 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. zippo50 — 13 maja 2017 @ 12:19

  Krótko i na temat „PŁAKAĆ SIĘ CHCE” widząc takie żenujące widowisko,może jak by potrenowali z naszymi dziewczynami to by zobaczyli jak się gra i wygrywa.Nasz trener delikatnie mówiąc „cieniutki” bieganie przy linii bocznej i nadawanie językiem migowym ŻENADA widzieliście kiedykolwiek żeby trener Bayernu wstał z miejsca?? to czego nie nauczył zawodników na treningu to na meczu za późno,tylko chłopaków rozprasza.Moja konkluzja Panie Brzęczek niech pan nie „brzęczy” na linii bocznej.Naszym zawodnikom na urodziny proponuję podarować kompas żeby wiedzieli w którą stronę jest bramka przeciwnika oraz obowiązkowy wyjazd na poligon wojskowy w celu nauki strzelania ,oddając trzy strzały w stronę bramki w czasie meczu to mnie osobiście nie cieszy.Oglądanie strzałów na bramkę tylko w czasie przerwy meczu trochę mało choć oglądanie Gieksika w bramce bardzo lubię.

 2. psz — 13 maja 2017 @ 10:55

  Jednak ponoć 5100. Czyli 5000 GieKSiarzy. Ujdzie, ale jednak na takie mecze to powinno zabraknąć biletów. Oby i tu następowało odrodzenie. Ekstraklasa bardzo by pomogła…

 3. Irishman — 12 maja 2017 @ 23:51

  Obawiam się, że te 5 koła to w przyszłym sezonie, z tym………. trenerem na ławce to będzie w sferze marzeń.

  No… chyba, że na siatkówce, na którą teraz pewnie postawi miasto.

 4. tomassi — 12 maja 2017 @ 23:08

  na oko jeden umar.

 5. psz — 12 maja 2017 @ 22:40

  Na oko to nie było nas więcej jak 4,5 tysiąca. Swego czasu na IV lidze bywało z tym dużo lepiej…

 

Dodaj komentarz

*