Karnety na fazę play-off już w sprzedaży

Dodano przez Adi | 1 lutego 2019 18:21
Licznik odwiedzin: 667

15 lutego TAURON KH GKS Katowice rozpocznie zmagania w fazie play-off. Znamy już ceny karnetów na tę część sezonu. Karnet normalny kosztuje 120zł, ulgowy 80zł, zaś rodzinny 160zł. Do dnia 6 lutego będzie prowadzona sprzedaż zamknięta dla osób, które posiadały karnet na cały sezon zasadniczy lub na mecze styczniowe. W czwartek rozpocznie się sprzedaż otwarta. Dodatkowo osoby z karnetem na cały sezon otrzymają 40% zniżki w ramach rekompensaty za mniejszą liczbę meczów w sezonie zasadniczym, niż pierwotnie zakładano. Za karnet normalny zapłacą one 72zł, za ulgowy 48zł, a za rodzinny 96zł. Istnieje także możliwość kupna 50 karnetów dla osób niepełnosprawnych z opiekunami – zadecyduje kolejność zgłoszeń. Zainteresowani taką opcją proszeni są o kontakt mailowy na adres maciej.pietrzok@gkskatowice.eu. Karnety można zakupić drogą internetową na stronie bilety.gkskatowice.eu lub w sklepie Blaszok. Jedynym nośnikiem karnetów jest karta kibica.

Poznaliśmy także ceny biletów na pojedyncze mecze, które będą dostępne w późniejszym terminie. Radzimy jednak zainwestować w karnety, gdyż zwyczajnie może zabraknąć miejsc. Poniżej przedstawiamy grafiki ze wszystkimi cenami.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Paweł — 5 lutego 2019 @ 09:12

  Tak też myślałem. Zmyliła mnie informacja na flashscore GKS(2) – Cracowia(5), która była nawet po ostatnim zwycięstwie z Oświęcimiem.

 2. kosa — 4 lutego 2019 @ 19:35

  @Paweł

  Zwycięzca sezonu zasadniczego kontra słabsza drużyna, która wygrała baraże 7-10 i 9-9.
  wicemistrz sezonu zasadniczego kontra lepsza drużyna, która wygrała baraże 7-10 i 8-9.
  Trzecie miejsce w sezonie zasadniczm kontra szóste miejsce w sezonie zasadniczym.
  Czwarte miejsce w sezonie zasadniczym kontra piąte miejsce w sezonie zasadniczym.

 3. Paweł — 4 lutego 2019 @ 09:44

  Ktoś może napisać w jaki sposób zostały utworzone pary Play Off?

 

Dodaj komentarz

*