Karnety na mecze GieKSy w sprzedaży

Dodano przez kosa | 3 lipca 2019 22:56
Licznik odwiedzin: 803

Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020. GieKSa na Bukowej rozegra 10 meczów. 

GKS Katowice jest w trakcie przygotowań do kolejnych rozgrywek. Podopieczni trenera Rafała Góraka otworzą sezon 2 ligi domowym meczem ze Zniczem Pruszków 28 lipca. Ceny karnetów indywidualnych na cały sezon wynoszą 120 zł („Blaszok”), 180 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też karnety ulgowe (75 zł) oraz rodzinne (360 zł). Natomiast ceny karnetów na rundę wynoszą: 70 zł („Blaszok”), 110 zł (Trybuna Główna), 75 zł karnet ulgowy i 220 zł karnet rodzinny. Więcej informacji TUTAJ.

WAŻNE! Posiadacze karnetów z rundy wiosennej minionego sezonu otrzymują 5% zniżki, która dotyczy zarówno karnetu na rundę, jak i na sezon.

Karnety na sezon obejmują wszystkie mecze ligowe, wszystkie mecze Pucharu Polski oraz ewentualne mecze barażowe. Natomiast karnet na rundę jesienną gwarantuje darmowe wejście wyłącznie na pierwszy mecz Pucharu Polski na Bukowej.

Informujemy, że karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat, młodzieży do 18 lat, a ulgowy na sektor 1 i 2 młodzieży do 15 lat. Karnet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 lat. Ulga przysługuje także studentom oraz osobom uczącym się do 26 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji.

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18.

8 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Mecza — 6 lipca 2019 @ 14:38

  Nie chce mi się liczyć jakie są korzyści finansowe z karnetów, biletów dla klubu w skali sezonu ale jestem przekonany, że to nie cena decyduje. Ci co mają kupić to kupią za 500 na sezon, a Ci nie przekonani nie wydają 50zł. W cenach biletów, karnetów chodzi o to aby nie zarobić ale aby przyciągnąć nowych. To jest jak narkotyk. Później takie ciule jak my z przyjętą szczepionką nie pojedziemy na inny stadion. I tak jest ale kogo obchodzi przyszłość klubu jak tu i teraz musi być wpływ. Wg mnie miasto powinno się tym zainteresować, bo to przyszli wyborcy. Do tego transport darmowy z każdej dzielnicy.

 2. Irishman — 6 lipca 2019 @ 07:50

  Hmmm….. może to jest i racja co pisze @Dziadek?
  Jeśli robimy nowe otwarcie, to może faktycznie dobrze byłoby przyciągnąć także nowych kibiców maksymalnie niskimi cenami karnetów.
  Może by takie karnety po 50-60 złotych (na Główną) kupiły także tzw. „pikniki”, które i tak tyle pewnie wydają na bilety, na wybrane mecze. Ale jakby mieli już karnet, to zamiast grilla czy kina częściej wybraliby mecz?

  A może by zaproponować tańsze karnety także firmom, które mogłyby kupić je dla swoich pracowników?

  Myślę, ze warto o tym pomyśleć, bo mimo wszystko jest jeszcze czas.

  I proszę, bez bluzgów typu „Jak Cię nie stać wydać te parę groszy to wy…aj, co z Ciebie za kibic”, bo tu nie o to chodzi.

 3. kosa — 4 lipca 2019 @ 20:28

  @Ola

  Kobiety też mogą kupić karnety.

 4. Ola — 4 lipca 2019 @ 14:08

  A może jakieś karnety dla kobiet? 🙂

 5. sebao81 — 4 lipca 2019 @ 12:12

  Słuszna racja Dziadek.

 6. Dziadek — 4 lipca 2019 @ 10:51

  Oczywiście, że dużo. Nie chodzi mi o głupie 7 zł, ale o to co dostajesz tam od lat za te pieniądze… Na biletach zarabia się gdy coś można obejrzeć na boisku, wtedy nie ma problemu z zapełnieniem stadionu. Przy tym poziomie, który prezentowali ostatnio bilety już wtedy były zbyt drogie, co pokazywała frekwencja. Do tego dochodzi rozczarowanie kibiców, których teraz trzeba zachęcić, by przyszli, a karnet jakby nie było mobilizuje. Z kumplem tydzień temu stwierdziliśmy, że dopuszczalna kwota za karnet to 50-60 zł za jesień (marny poziom ostatnio, nie wiadomo co na boisku jesienią, spadek, 2 liga). Za taką kwotę kupilibyśmy, a resztę klub by dostał w postaci piwa i kiełbasy. Chodzi o zasadę. 110 na główną to w tej sytuacji śmiech na sali. Pójdę jak będę miał czas i ochotę na wybrane mecze. Może przepłacę, ale to nic, tu nie chodzi o kasę, tylko o traktowanie kibiców. Kibice Gieksy od lat są traktowani jak ciule, bo dają się traktować jak ciule.

 7. Gosc — 4 lipca 2019 @ 10:07

  Na 10 meczow u siebie w rundzie jesiennej masz 7zl bilet to duzo?

 8. Dziadek — 3 lipca 2019 @ 23:36

  Podzielcie te ceny na pół, bo chyba ktoś nie zauważył, że to już nie pierwsza a druga liga… Kpina z kibiców…

 

Dodaj komentarz

*