Kędziora: Mam nadzieję, że teraz będzie łatwiej

Dodano przez Błażej | 24 sierpnia 2017 00:32
Licznik odwiedzin: 1613

Ze strzelcem bramki Wojciechem Kędziorą porozmawiali dziennikarze po zakończonym spotkaniu z Chojniczanką Chojnice. Oto co miał do powiedzenia nasz zawodnik.

Drugi mecz z rzędu z golem i druga wygrana. Lepiej być nie mogło?

Kędziora: Rzeczywiście lepiej być dziś nie mogło, strzeliłem bramkę na 1:0, taki był wynik końcowy, mamy w końcu 3 punkty u siebie.

Długo Bukowa była zaczarowana

Rzeczywiście trochę to trwało od tamtego sezonu, tym bardziej cieszy nas wygrana i mam nadzieję, że będzie teraz łatwiej.

Opinie są takie, że pierwsza połowa była najlepsza w tym sezonie w waszym wykonaniu, w drugiej już tak dobrze nie było jednak

Rywal próbował odrobić straty, my liczyliśmy na kontry. Nie mieliśmy dużej ilości sytuacji w drugiej połowie, ale też Chojniczanka to dobry zespół, z czołówki tej ligi. Tym bardziej cieszą nas dzisiaj 3 punkty. Mam nadzieję, że niemoc została przełamana. W pierwszej połowie mogło być więcej bramek.

Nowi w zespole spisują się coraz lepiej?

Dokładnie tak, chłopaki posiadają umiejętności i potrzebujemy jeszcze czasu by to wszystko zaczęło współgrać razem. Mamy dobry zespół.

Trener Mandrysz dał Ci odpocząć byś doszedł do siebie. Chyba dobrze Ci to zrobiło bo dwa gole ostatnio. Gdzie są jeszcze rezerwy?

Na pewno są rezerwy, pewnie jeszcze fizyczne bo okres nie był za długi jeśli chodzi o przygotowania. W pierwszych meczach nogi jeszcze nie niosły. Teraz powinno być lepiej bo każdy może jeszcze dołożyć coś od siebie.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*