Młodzi zawodnicy na testach w GieKSie

Dodano przez Błażej | 21 czerwca 2018 12:48
Licznik odwiedzin: 1301

Po konferencji prasowej poznaliśmy nazwiska młodych zawodników, którzy będą testowani przez GieKSę w okresie przygotowań do sezonu. Na treningi zaproszono piłkarzy, którzy wyróżniali się na boiskach III ligi oraz z klubów Ekstraklasy, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. 

Testowani będą: 

Konrad Andrzejczak – pomocnik – Zagłębie Lubin (22 lata) – zawodnik rozegrał w III lidze 31 spotkań, strzelając 8 bramek. Zaliczył również jedno spotkanie w ekstraklasie.

Tomasz Kaczmarek – napastnik – Lech Poznań (21 lat) – zawodnik grał w III lidze rozgrywając 24 spotkania, strzelając w nich 8 bramek.

Dominik Bronisławski –  pomocnik – Stal Brzeg – (22 lat) – w III lidze 32 spotkania i 13 bramek. 

Daniel Rumin – pomocnik – Skra Częstochowa – (21 lat ) –  były podopieczny trenera Dziółki w III lidze 33 spotkania i 21 bramek.

Dominik Chromiński – pomocnik – Jarota Jarocin (24 lat) – zawodnik sezon zaczął w Warcie Poznań. W Jarocie zagrał 31 spotkań, strzelając 14 bramek.

Sławomir Musiolik – pomocnik – Unia Turza Śląskie – (21 lat). Zawodnik w III lidze rozegrał 31 spotkań i strzelił 16 bramek.

Pod okiem trenera Jacka Paszulewicza wciąż trenują bramkarz Szymon Frankowski, obrońca Patryk Wnuk oraz pomocnicy Kordian Podstawa i Michał Szczyrba. Do tej grupy dołączyli także bramkarze Kamil Główka i Miłosz Szczyrba.

 

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Mecza — 21 czerwca 2018 @ 14:09

    Super!!! Powodzenia Panowie, obyście wszyscy przekonali do siebie sztab i okazali się wzmocnieniem GKS.

  2. Gerald — 21 czerwca 2018 @ 13:34

    Jak najbardziej podoba mi się ta droga. Trzeba szukać graczy młodych, perspektywicznych w niższych klasach rozgrywkowych. Graczy, którzy będą się rozwijać i ambitnie dążyć do wyższych celów. Graczy jeszcze niezmanierwowanych i dla których gra w Gieksie będzie szansą na pokazanie się na początek w I lidze.
    Piłkarzy, którzy będą na boisku dawać 100% a nie kontraktować grajków dla których I liga jest bezpieczną przystanią.

 

Dodaj komentarz

*