Osiedle Zalesie sponsorem głównym GKS-u Katowice

Dodano przez kosa | 27 lipca 2017 21:25
Licznik odwiedzin: 2838

W nowym sezonie Nice 1 ligi piłkarze GKS-u Katowice na koszulkach będą reklamowali Osiedle Zalesie. To inwestycja spółki MOJ S.A., podmiotu o uznanej renomie, funkcjonującym w branży elektromaszynowej. Ponad 100 lat działalności i systematycznego rozwoju pozwoliły na wypracowanie znanej marki, rozpoznawalnej nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. MOJ S.A. specjalizuje się w produkcji i dystrybucji sprzęgieł oraz urządzeń wiertniczych przeznaczonych głównie dla potrzeb przemysłu.

Firma zaangażowała się także w projekt budowy Osiedla Zalesie, czyli nowoczesnego kompleksu domów zlokalizowanych w sercu tzw. ,,Zielonych Płuc” Katowic. W ubiegłym roku zakończono sprzedaż segmentów w zabudowie bliźniaczej zrealizowanych w pierwszym etapie budowy. Aktualnie na ukończeniu jest drugi etap inwestycji, czyli domy w zabudowie łańcuchowej. W sierpniu – po oddaniu do eksploatacji drogi dojazdowej (ul. Kryształowa) – rozpocznie się sprzedaż (pierwsze umowy rezerwacyjne są już podpisane). Zalesie to wymarzona lokalizacja, dla tych którzy pragną odetchnąć od przestrzeni miejskiej i nawiązać bliski kontakt z naturą a równocześnie mieć możliwość szybkiego dojazdu do pracy lub na zakupy. To projekt, który łączy nowoczesną estetykę z naturalnym krajobrazem okolicy. Wszystkie szczegółowe informacje na stronie osiedlezalesie.pl.

Na mocy podpisanej umowy piłkarze GKS-u Katowice będą występowali w strojach z reklamą Osiedla Zalesie, które otrzymało status Głównego Sponsora Klubu. – GieKSa to uznana marka w polskim sporcie. Jesteśmy przekonani, że obecność reklamy Osiedla Zalesie na koszulach katowickich piłkarzy sprawi, że nasza inwestycja stanie się bardziej rozpoznawalna. Liczymy, że nasza współpraca z klubem przełoży się także na sportowe sukcesy GKS-u, na które bardzo liczymy – mówi Roman Łój, Prezes Zarządu MOJ S.A.

Dziękujemy MOJ S.A. za zaangażowanie w sprawy GieKSy. To dla nas szczególny partner ze względu na fakt silnych powiązań historycznych całej grupy kapitałowej z GKS-em Katowice. Obecność nowego głównego sponsora w klubie to pozytywny sygnał przed startem nadchodzącego sezonu. To także kolejny dowód na to, że klub oparty jest na stabilnych fundamentach organizacyjnych, a dochody z Klubu Biznesu stanowią ważne źródło funkcjonowania spółki – podkreśla Wojciech Cygan, Prezes Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A.

.
nowebarwytegomiasta_1501175032_5032

9 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. qqqq — 28 lipca 2017 @ 17:44

  Tu każdy po cichu liczy na awans a prezes GKS w Przeglądzie sportowym stawia na Miedź Legnicę, PBB i Z. Sosnowiec. Normalnie brak słów. Strzał w kolano.

 2. tombotleg — 28 lipca 2017 @ 17:00

  Od 2 tygodni żadnego transferu, ani bramki w sparingach, PP w pizde, teraz osiedle Zalesie, jesteśmy w …lesie, zapowiada się zajebisty sezon k.mać.

 3. junis — 28 lipca 2017 @ 16:14

  junis, tym ze jak nie ma nikogo innego kto chce dac kase a ty dasz zlotowke to jestes glownym sponsorem 🙂 a jak bys chcial byc strategicznym to bys musial dac zlotowke co rok – myslac strategicznie I inwestujac w klub na przyszlosc. pozdr

 4. xx — 28 lipca 2017 @ 14:41

  Kolejny sezon w 1 lidze i kolejny i tak w kółko .. Ukończenie stadionu zaplanowane za 100 lat, więc minimum tyle nie będziemy grać w ekstra…

 5. kris — 28 lipca 2017 @ 11:21

  Roman Łój mówi wam to nazwisko coś(były prezes KHW)teraz prezes firmy MOJ.Na układy nie ma rady.

 6. Dziadek — 28 lipca 2017 @ 10:33

  Widocznie sprzedaż domków im nie idzie. Taki sponsor na rok się szykuje. MOJ znam od lat, gdy jeszcze była państwową firmą. Teraz to jakiś prywatny rodzinny biznesik. Czytałem w necie opinie ich własnych pracowników o tej firmie, większość zdecydowanie negatywna. Jeśli taki „sponsor” będzie głównym na koszulkach w tym sezonie, to zgadzam się z Adikkiem, że planów na awans w tym sezonie nie ma…

 7. CIErPLIWY — 28 lipca 2017 @ 06:17

  Jeśli ASSA pożyczy mi kasę to kupię sobie domek na Osiedlu Zalesie !

 8. Adikk — 28 lipca 2017 @ 00:53

  Aasa odeszła bo dali jej do zrozumienia, że w tym sezonie też miasto nie ma zamiaru awansować

 9. junis — 27 lipca 2017 @ 23:41

  sponsor główny czym sie różni od strategicznego ?

 

Dodaj komentarz

*