Początek przygotowań do nowego sezonu w PlusLidze

Dodano przez Jack | 31 lipca 2017 23:53
Licznik odwiedzin: 748

Siatkarze GKS-u Katowice zakończyli swoje urlopy i rozpoczynają przygotowania do kolejnego sezonu PlusLigi. W początkowej ich fazie weźmie udział jedenastu zawodników, ponieważ Marcin Komenda, Emanuel Kohut oraz Gonzalo Quiroga, przebywają na zgrupowaniach kadr narodowych. We wrześniu do sztabu szkoleniowego powróci Piotr Gruszka, który obecnie pełni rolę drugiego trenera reprezentacji Polski, która przygotowuje się do mistrzostw Europy. W sierpniu katowiczanie będą przygotowywać się pod okiem trenerów Grzegorza Słabego i Andrzeja Zahorskiego.

Po kilku tygodniach przerwy zawodnicy GKS-u ponownie spotkali się w Katowicach, by zainaugurować okres przygotowawczy przed rozpoczynającymi się pod koniec września rozgrywkami. Siatkarze GieKSy okres ten rozpoczęli w poniedziałek od badań wydolnościowych. Pierwszy trening GieKSy zaplanowano na siłowni w środę 2 sierpnia. Z kolei pierwszy trening w hali odbędzie się dzień później. Przez najbliższy miesiąc trójkolorowi będą trenowali od poniedziałku do piątku, a oprócz zajęć na siłowni i w hali zaplanowano zajęcia na stadionie AWF-u Katowice oraz na boiskach do siatkówki plażowej.

 

We wrześniu GKS rozegra szereg spotkań kontrolnych, a oto ich plan:

06.09 – z MKS-em Będzin
15-17.09 – Memoriał Zdzisława Ambroziaka w Warszawie gdzie GieKSa może zagrać z Łuczniczką Bydgoszcz, ONICO Warszawa, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, LOTOS-em Treflem Gdańsk lub Indykpolem AZS-em Olsztyn

21.09 – Memoriał Leszka Opałacza w Niemodlinie gdzie GKS zagra z mistrzem Polski ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle
22-23.09 – XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia w Murowanej Goślinie gdzie GieKSa może zagrać z Jastrzębskim Węglem, ONICO Warszawa lub mistrzem Niemiec – Berlin Recycling Volleys.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*