Premiera filmu „Dekada GieKSy” na urodziny klubu

Dodano przez kosa | 8 grudnia 2017 21:37
Licznik odwiedzin: 1574

W tym roku klub zbierał pieniądze w projekcie crowdfundingowym. Celem było powstanie filmu „Dekada GieKSy”, obklejenie autokaru oraz wsparcie Akademii „Młoda GieKSa”.

Autokar w barwach GieKSy został zaprezentowany na przedsezonowej prezentacji na katowickim Rynku. Akademia także otrzymała swoje środki finansowe. O filmie, poza początkowymi zajawkami, nie było żadnej informacji, a termin planowanej premiery minął kilka miesięcy temu. W ostatnim czasie ponownie trójkolorowi fani zaczęli domagać się informacji odnośnie realizacji celu i tym razem klub zareagował. Poniżej prezentujemy wiadomość mailową, która została wysłana do tych wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę w projekcie crowdfundingowym. 

Szanowni Państwo,

informujemy, że trwa realizacja filmu „Dekada GieKSy”. Premiera planowana jest na najbliższe urodziny GieKSy czyli na 27 lutego 2018 roku. Realizacja wszystkich nagród związanych z produkcją filmu nastąpi niezwłocznie po jego premierze. Przepraszamy za zwłokę, zalezy nam jednak na tym aby film spełniał najwyższe standardy. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mail: maurycy.sklorz@gkskatowice.eu.

Jak to mawiają – lepiej późno niż wcale. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*