[RELACJA] 3 punkty zostają w domu!

Dodano przez Błażej | 23 sierpnia 2017 22:37
Licznik odwiedzin: 2091

W trzecim spotkaniu u siebie GieKSa spotkała się z niezwykle wymagającym rywalem Chojniczanką Chojnice. GieKSa do tego spotkania przystępowała po wygranej w Częstochowie natomiast goście po wygraniu trzech ligowych spotkań z rzędu. Za naszą drużyną przemawiała historia spotkań bowiem na 8 spotkań nie przegraliśmy żadnego z rywalami. Na to spotkanie trener Mandrysz desygnował do boju taką samą 11stkę jaka zdobyła trzy punkty z Rakowem. Na ławce usiedli Adrian Błąd oraz Peter Sulek, którzy dołączyli do drużyny w ostatnim czasie.

Pierwsze minuty spotkania były bardzo spokojne, obie ekipy wzajemnie badały swoje siły i akcje głównie toczyły się w środku pola boiska. Dużo było walki i prób rozegrania piłki do skrzydła. Po 15 minutach obie ekipy ruszyły odważniej do gry i z dystansu uderzali Kędziora w naszej drużynie oraz Drzazga u przeciwników. Oba strzały nie stworzyły zagrożenia. Najlepszą okazję w tej części spotkania zmarnował Goncerz, który otrzymał podanie od Mandrysza, wbiegł w pole karne, minął obrońcę i oddał niecelny strzał na bramkę. Kolejne akcja i znowu Prokic w roli głównej, odebrał piłkę rywalowi pociągnął parę metrów i podał do Kędziory ten zagrał do Mandrysza, który podał dalej do Frańczaka. Centra ostatniego trafiła na główkę Prokica a piła po jego strzale zatańczyła na linii po obronie bramkarza. W 36 minucie GieKSa udokumentowała dobrą grę bramką. Kalinkowski wypuścił Frańczaka, ten zacentrował w pole karne wprost na głowę Kędziory, który wpakował piłkę do siatki. Chojniczanka odpowiedziała czteroma rożnymi z rzędu, ale bez zagrożenia. Pierwsza połowa nie przyniosła więcej emocji i zakończyła się wynikiem 1:0

Drugą połowę obie ekipy rozpoczęły bez zmian. Lepiej w tą połowę weszła drużyna z Chojnic, która próbowała strzałów z dystansu i stałych fragmentów gry.W odpowiedzi bardzo dobrą akcję na skrzydle przeprowadził Frańczak a jego strzał minimalnie minął spojenie bramki Chojnic. Kolejne minuty były już pod dyktando drużyny z Chojnic. W dalszej części meczu GieKSa próbowała kontrować rywali a najlepszą okazję miał Prokic. Zmiany przeprowadzane przez gości niczego im nie dały, GieKSa spokojnie kontrolowała spotkanie i dowiozła wygraną do końca. 3 punkty zostają na Bukowej.

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Matti — 24 sierpnia 2017 @ 11:40

  To że wygraliśmy to zasługa tego że opanowaliśmy środek pola obaj Zejdler i Kalinkowski zagrali bardzo dobrze. Zejdler był moim zdaniem najlepszy na boisku. Kędziora w pierwszych meczach grał katastrofalnie ale jest znaczny progres bowiem zaczął strzelać bramki i grać dobrze tyłem do bramki. Zresztą cała drużyna zagrała z zębem widać było że chcemy to wygrać była walka do końca! Rywal bardzo wymagający i na fali a mimo tego wygraliśmy. Super zagrała defensywa Midzierski i Kamiński. Ale na pochwały zasługuje Frańczak asysta i dobra gra w defensywie. Mokwa posiedzi na ławie. No i Gonzo grał bardzo przyzwoicie wiec chyba nawet Fosa też usiądzie chyba na ławie.

 2. tyta — 24 sierpnia 2017 @ 09:35

  …oj bardzo miło się to oglądało.Brawo Panowie, gratuluję zwycięstwa. Nie spoczywać na laurach i dobitnie pokazać nam wszystkim jak bardzo myliliśmy się krytykując Was.

 3. Ksawery — 24 sierpnia 2017 @ 07:35

  Dziadek daje rade 🙂

 4. obiektywna — 23 sierpnia 2017 @ 22:58

  czesc 🙂 czy są jacyś hejterzy tego niby starego gracza Kędziory? Bo zawsze byli

 

Dodaj komentarz

*