[SKRÓT] Ciekawie w Częstochowie

Dodano przez GoT | 19 sierpnia 2017 23:04
Licznik odwiedzin: 2876

Dzisiejsze spotkanie było bardzo interesującym widowiskiem. Już pierwsze minuty pokazały, że obie drużyny nastawione są na atak dzięki czemu oglądaliśmy sporo sytuacji. Zobaczcie obszerny skrót z dzisiejszego meczu.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. antyGrzyb — 20 sierpnia 2017 @ 10:40

    ech to bedzie poczatek czegos wiekszego choc nie mam wiary w walke o awans Maczynski calkowicie poza gra on niech sie skupi na pilnowaniu w obronie bo robia go jak chca a inaczej jego nie ma tam gdzie powinien byc. Prokic jak kiedys Gonzo ktory sie raczej meczy. A moze Mandrysz miał racje ze musza sie zgrac?

  2. Irishman — 20 sierpnia 2017 @ 04:50

    NARESZCIE!!!!!!!!!!

  3. Berol — 20 sierpnia 2017 @ 01:51

    Nareszcie cos zagrali i sprawili miła niespodzianke:)Fakt w tym meczu mielismy troche farta ale nie mozemy miec wiecznie pecha było wiele głupich pechowych porazek .Przed nami teraz seria cieżkich ważnych meczy najbliższy już w srode z mocnymi Chojnicami oby to wszystko wreszcie wskoczyło na własciwe tory i mecze naszych znów cieszyły jak dzis a nie wkur…jak w sumie prawie w całym tym roku.Nareszcie za dzis ich można pochwalic 🙂

 

Dodaj komentarz

*