[WEEKENDOWY ROZKŁAD] Ostatni wyjazd przed czteropakiem, podwójne derby w hokeju

Dodano przez marcepan | 13 września 2018 22:00
Licznik odwiedzin: 376

Przerwa reprezentacyjna za nami, czas na powrót do rozgrywek ligowych. W ten weekend większość spotkań nasze drużyny zagrają w roli gości, wyróżnia się spotkanie derbowe w Satelicie, gdzie podejmiemy w meczu 1. kolejki Zagłębie Sosnowiec.

Wymagający weekend hokeistów

W nadchodzący weekend czekają nas duże emocje w rozgrywkach PHL. Nasza drużyna rozegra dwa mecze derbowe, które dadzą pierwszą odpowiedź na pytanie, jakim potencjałem dysponujemy na początku rozgrywek. W piątek przed własną publicznością nasi hokeiści podejmą Zagłębie Sosnowiec, które pokonali tydzień wcześniej w wyjazdowym meczu rozegranym awansem 4:1. W niedzielę w Tychach GKS zagra z mistrzem Polski, który rozpocznie tym meczem zmagania po spotkaniach Ligi Mistrzów.

Czas na przełamanie

W Głogowie pierwsze trzy punkty w sezonie 2016/2017 zanotował zespół prowadzony przez trenera Jerzego Brzęczka. W Katowicach tylko zwycięstwo nad drużyną Chrobrego, która imponuje obroną, ale zawodzi w ofensywie, może poprawić kiepskie nastroje po nieudanym początku rozgrywek. Pierwszy gwizdek w piątek o godzinie 19:00. W sobotę swój mecz rozegra druga drużyna, która również w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z UKS-em Szopienice. Początek meczu o godzinie 15:00.

Zmazać plamę

W ostatnim spotkaniu podopieczne trenera Zająca uległy na własnym boisku drużynie Olimpii Szczecin, która przed tamtym spotkaniem zdobyła tylko jednego gola w sezonie. W sobotę GKS zagra w wyjazdowym spotkaniu z drużyną z Łodzi, która do tej pory zdobyła 6 punktów w 5 spotkaniach. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.

Najtrudniejszy przeciwnik

Jako ostatni na boisko wyjdą piłkarze Banika, którzy po raz kolejny zagrają w poniedziałek. W meczu na własnym boisku zmierzą się z jednym z faworytów rozgrywek, drużyną Sparty Praga. Oba zespoły w ostatnich 5 meczach spisują się bardzo dobrze i nie poniosły ani jednej porażki. Początek spotkania o 18:00.

Derby na deser

O tej samej porze rozpocznie się mecz w Sosnowcu, gdzie przeciwnikiem Górnika będzie miejscowe Zagłębie. Obie drużyny bardzo blisko siebie w tabeli i legitymują się identycznym bilansem w ostatnich spotkaniach, od 4 spotkań żaden z nich nie potrafił wygrać swojego meczu. Dla obu zespołów poniedziałkowe spotkanie będzie szansą na przerwanie niekorzystnej passy.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*