Minusy po Pruszkowie

Dodano przez Shellu | 28 sierpnia 2015 13:41
Licznik odwiedzin: 1794

GKS Katowice musi skupić się na meczu z Miedzią, ale nie możemy zapominać o fatalnej postawie naszej drużyny w Pruszkowie. Plusów nie było. Minusów – aż nadto…

Minusy:
– Znów obniżenie lotów po dobrym meczu – GKS nie potrafi ustabilizować formy na wysokim poziomie. Choć dyskusyjne jest, czy chodzi tylko o formę sportową czy może także mentalność naszych zawodników. Bo z Kluczborkiem widzieliśmy zespół walczący, z Pogonią jedenastu (plus trzech) wylęknionych i niemających wiary ludzi.

– Chaos przy bramkach – Pietrzak, Kuchta, Kamiński… takiego zagubienia się naszych zawodników nie widzieliśmy. Pietrzak i bramkarz mijają się z piłką, Kamyk stoi i patrzy.

– Zero sytuacji – katowiczanie nie stworzyli sobie praktycznie bramkowych sytuacji. Goncerz odcięty od podań, pomocnicy bez pomysłu i fatalnie grający technicznie.

– Skrzydła żenady – znów nie było zagrożenia z bocznych stref, zarówno z wchodzenia bokiem, jak i dośrodkowań.

– Im dalej, tym gorzej – GKS zamiast w końcówce przycisnąć, tym razem z każdą minutą gasł. Przykro było na to patrzeć.

– Zawiedzione nadzieje kibiców – wszyscy liczyliśmy, że po bardzo dobrym meczu z Kluczborkiem, a także w momencie innych dobrych dla GKS wyników, i my pomożemy szczęściu. Zespół znów zagrał jak zwykle – czyli zawiódł wszystkich…

– Żenujący poziom – można zagrać słabo czy bardzo słabo – raz na jakiś czas. GKS zaliczył jednak już żenadę z Zagłębiem, drugą połowę z Arką i teraz. Za często…

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. mari — 29 sierpnia 2015 @ 11:39

  po co się wysilać i szarpać skoro przy tym minimum można nieźle prosperować, tym bardziej jak miasto płaci, sam Kuchta powiedział że tak organizacyjnie poukładanego zespołu jak GieKSa to dawno nie widział, niestety świadomość naszych przeciętnych grajków o ich możliwościach piłkarskich jest taka że na tę ligę to oni sobie jeszcze poradzą, a przy ewentualnym awansie to już nie koniecznie, i po co się wysilać i szarpać dla tego klubu jeszcze mogło by się to ambicjonalnie udać i fajna posadka poszła by się j………?

 2. kibic — 28 sierpnia 2015 @ 16:59

  trzeba wypierdolic zarzad to oni pod wzgledem sportowym oslabiaja klub,a Proksa ciagle we wywiadach bredzi o jego ciezkiej pracy,to ja sie go pytam gdzie konkretne wzmocnienia skim prowadzisz rozmowy,tylko bez bajek jak twierdziles o nie kturych rozmowach a sami sami zawodnicy twierdzili ze nikt z gks z nimi nie rozmawial,jak masz ciulac to rub to w domu a jak nic nie umiesz to zajmij sie tym co potrafisz,bo po takim wstydzie ilu ludzi przyjdzie na kolejny mecz ogladac tych dziadow

 3. kibic64 — 28 sierpnia 2015 @ 15:08

  Zenada powinniscie kary zaplacic i jebac w prywatnych firmach s…. . szkoda mi ino Gonza z kim on ma k… Bale rozgrywac? Ma sie cofac do obrony i sam pilke wyluskiwac aby sobie cos po grac. Pytam sie k… Po raz kolejny gdziemsa wzmocnienia????
  Moze tak kurek miejski przykrecic i zimna wode puscic wam pod prysznic. Mamy prawo od was wymagac duzo wiecej!!!
  Moze trenerzy wam nie pasuja znowu???
  Bede bronil Orzecha i Jojke.

 

Dodaj komentarz

*