Dołącz do nas

Piłka nożna

Lewandowski z Zagłębiem

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Leszek Lewandowski poprowadzi jutrzejszy mecz z Zagłębiem Sosnowiec. Przy liniach pracować będą Damian Rokosz i Sebastian Szczotka. Arbitrem technicznym będzie Sebastian Jarzębak. Przebieg spotkania z wozu VAR obserwować będą Wojciech Myć i Karol Arys.

Leszek Lewandowski to arbiter pochodzący z Gliwic, który swoją sędziowską karierę rozpoczął w sezonie 2017/18 w 3. lidze. Na czwartym poziomie rozgrywkowym pracował przez 3 kolejne sezony, a debiut w 2. lidze zanotował w sezonie 2020/21. Już w kolejnych rozgrywkach zadebiutował na zapleczu Ekstraklasy, jednak nie udało mu się jeszcze wskoczyć na najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce.

W sezonie 2023/24 Leszek Lewandowski do tej pory poprowadził 1 mecz w 2. lidze i 2 spotkania w 1. lidze, w których pokazał 14 żółtych kartek (średnia 7 kartek na mecz).

Mecze GieKSy prowadzone przez Leszka Lewandowskiego:

Sezon 2021/22
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 0:1 (6 żółtych kartek)

Sezon 2022/23
GKS Katowice – Ruch Chorzów 2:1 (3 żółte kartki)

Bilans: 2 zwycięstwa, 0 remisów, 0 porażek. Bramki: 3-1.

Raport kartkowy

Sztaby obydwu drużyn nie muszą martwić się o absencje któregoś z piłkarzy z powodu nadmiaru kartek.

Grzegorz Janiszewski – 2 ŻK
Adrian Błąd – 2 ŻK
Antoni Kozubal – 2 ŻK
Bartosz Jaroszek – 2 ŻK
Rafał Figiel – 1 ŻK
Sebastian Bergier – 1 ŻK
Bartosz Baranowicz – 1 ŻK
Alan Bród – 1ŻK
Aleksander Komor – 1ŻK
Mateusz Mak – 1 ŻK
Oskar Repka – 1 ŻK
Marcin Wasielewski – 1 ŻK
Adrian Danek – 1 ŻK
Grzegorz Rogala – 1 ŻK
Mateusz Marzec – 1 ŻK
Jakub Arak – 1 ŻK

Pogoda

Piątkowy wieczór w Katowicach zapowiada się doskonale. Prognozowana temperatura w trakcie meczu to 15 stopni Celsjusza przy bezchmurnym niebie.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga