Noty i opisy po Garbarni

GieKSa po ciężkim meczu pokonała Garbarnię 2-1 tracąc kolejny raz bramkę w końcówce. Druga połowa naszej drużyny była bardzo dobra. Poniżej informacja jak grali poszczególni zawodnicy.

Bartosz Mrozek – 6,5

Bramkarz nie miał bardzo dużo pracy, popisał się kapitalną paradą w pierwszej połowie broniąc strzał z okolicy 16 metra przy słupku. Parę dobrych wyjść, przy bramce nie miał szans.

Zbigniew Wojciechowski – 7,0

Kolejny bardzo dobry występ, wydaje się, że zawodnik zyskał bardzo dużo pewności siebie i odwdzięcza się trenerowi za zaufanie. Brak liczb w ofensywie, ale w defensywie czyścił, jak chciał, zdarzyło się wygrać pojedynek w obronie z dwoma zawodnikami rywali, tak trzymaj Zbigniew!

Arkadiusz Jędrych – 7,5

Kapitalne zachowanie przy zdobytej bramce, poprawnie w obronie. Przy straconej bramce był w kotle blisko piłki, ale ciężko o tę bramkę konkretnego zawodnika obwinić, ponieważ nie znamy założeń w obronie stałych fragmentów.

Michał Kołodziejski – 6,5

Tak samo jako powyżej. Kołodziejski w drugiej połowie bardzo aktywnie wprowadzał piłkę, czasem był w okolicy 30. metra od bramki przeciwnika.

Grzegorz Rogala – 5,5

Uważam, że gra tylko dlatego, że nie ma zmienników. Jest bez formy i przydałby mu się odpoczynek, stać go na dużo więcej niż pokazuje na boisku.

Michał Gałecki – 6,5

Mało widoczny i to dobrze dla tego typu zawodnika, biegał i był wszędzie, gdzie rywale próbowali rozgrywać. Był blisko zdobycia bramki, niestety zabrakło nogi do przecięcia mocnego dogrania po ziemi przez Sanockiego.

Marcin Urynowicz – 5,5

W tym meczu uważam, że Urynowicz był za mało aktywny do podjęcia rozgrywania akcji. Poprawny mecz, ale nie umiem mu podarować spartolonej sytuacji sam na sam, gdzie nonszalancko próbował się ustawiać i lekko strzelił w bramkarza.

Szymon Kiebzak – 6,0

Kilka bardzo ładnych dryblingów, wchodził parę razy między rywali kapitalnie, niestety w 1 minucie drugiej połowy zszedł z kontuzją. Mamy nadzieję, że nic poważnego.

Krystian Sanocki – 6,5

Skończył mecz z asystą do Woźniaka na 2-0. Mógł jeszcze mieć asystę przy dograniu do Gałeckiego. Zawodnik fajnie trzyma blisko nogi piłkę, przez co przy dryblingu zyskuje przewagę nad rywalami. W tym meczu zagrał dobrze.

Adrian Błąd – 8,0

Kolejny bardzo dobry występ Adriana. Asysta przy pierwszej bramce, kluczowe przejęcie i dogranie do Sanockiego przy drugiej. Kilka otwierających podań, w tym do Urynowicza, który zabrał mu asystę. Aktywny w pressingu. Błąd jest w bardzo dobrej formie, ma dużo liczb, liczymy, że utrzyma to do końca rundy.

Filip Kozłowski – 6,0

Bezbarwny występ, ciężko miał i był dobrze pilnowany. Kilkukrotnie dobrze się zastawiał i obracał z piłką, z czego jest znany. Raz dobrze wyszedł przy dwóch obrońcach, minął jednego, jednak strzał został zablokowany.

Arkadiusz Woźniak – bez oceny (grał od 52. minuty)

Zastąpił kontuzjowanego Kiebzaka i strzelił bramkę na 2-0. Dobre wejście Arka.

Dominik Kościelniak – bez oceny (grał od 74. minuty)

Kolejny raz zmienił Sanockiego, aktywnie wychodził do gry, próbował rozruszać nasze rozegranie.

Maciej Stefanowicz – bez oceny (grał od 83. minuty)

Wydaje się, że kolejna analogiczna zmiana do poprzedniego meczu, czyli Stefanowicz za Błąda, niewidoczny na boisku.

Patryk Szwedzik – bez oceny (grał od 83. minuty)

Zmienił mocno zmęczonego Kozłowskiego, w tym meczu niczym specjalnym się nie wykazał, nie miał okazji do strzelenia bramki.