Dołącz do nas

Piłka nożna

Noty i opisy po Skrze

Avatar photo

Opublikowany

dnia

GieKSa w pierwszej połowie broniła się w słabym stylu i z dużym szczęściem i nie wykreowała ani jednej sytuacji bramkowej. Co gorsza, druga połowa w ogóle nie była lepsza, w dodatku straciliśmy kuriozalną bramkę. Poniżej oceny za to spotkanie. Ofensywni gracze (w tym wahadłowi) ocenieni na tyle, w jakim stopniu wypracowali sytuacje bramkowe.

Dawid Kudła – 4,5 (1,19)
Nie wiem, co zrobił w 20. minucie. Po prostu nie wiem. Miał furę szczęścia, że bez konsekwencji takie zagranie. Wpadł mu gol z połowy… Chociaż za to ciężko go winić, tak pewności drużynie nie dał za grosz w tym meczu.

Marcin Wasielewski – 2,5 (1,46)
Z tyłu było całkiem solidnie, ale do przodu fatalnie.

Grzegorz Janiszewski – 3,0 (1,83)
W 30. minucie podał do rywala w naszym polu karnym, ale ten dograł na szczęście do naszego zawodnika. Oprócz tego mecz nijaki. Rozgrywanie to z reguły wybijanie na palę pod pressingiem rywala.

Arkadiusz Jędrych – 3,5 (1,92)
Dobrze blokował i ratował zespół przed stratą bramki. Jako kapitan nie wpłynął jednak na zespół, aby był w stanie nawiązać walkę z tak słabym rywalem.

Michał Kołodziejski – 3,0 (1,55)
Kilka razy objechany jak dziecko. Rozgrywanie to z reguły wybijanie na palę pod pressingiem rywala.

Grzegorz Rogala – 2,0 (1,79)
Jego dogrania w pierwszej połowie były po prostu słabe.

Daniel Dudziński – 2,0 (1,45)
Środek pola w ofensywie nie istniał, przez co stoperzy z reguły puszczali lufę do przodu.

Oskar Repka – 2,0 (1,43)
W drugiej połowie był bliski asysty do rywala, kiedy poślizgnął się na własnej połowie i wywrócił. Ostatecznie szczęśliwie sytuacja została opanowana. 

Adrian Błąd – 2,0 (1,77)
Nie miał z kim grać, tracił piłki. Sprawiał wrażenie tego starającego się, ale to niestety nic nie zmieni, jeśli i tak nie masz do kogo podać.

Dominik Kościelniak – 2,5 (1,80)
Dużo biegania, nawet jak był na pozycji, to i tak koledzy z drużyny mu nie podawali. W drugiej połowie mocno się uaktywnił i przeprowadził kilka ładnych akcji, za co w nagrodę trener go zdjął w 66. minucie.

Sebastian Bergier – 1,5 (2,18)
Większość czasu w pierwszej połowie biegał po spalonym, okazji miał zero, aż czasem było go żal, bo wsparcie kolegów z drużyny było ujemne. Niestety o długie piłki też miał ciężko, bo oprócz tego, że z reguły były niecelne, to w innych sytuacjach bywał na spalonym. Próbował coś rozruszać w drugiej połowie wspólnie z Kościelniakiem i kilka minut później wspólnie zostali zdjęci z boiska, dla mnie kuriozum, ale trener próbował coś ratować.

Mateusz Marzec – bez oceny (zagrał od 66. minuty)
Wszedł na dość długi okres i był kompletnie niewidoczny.

Marko Roginić – bez oceny (zagrał od 67. minuty)
Pokazał kilka sprintów i kilka strat.

Marcin Urynowicz – bez oceny (zagrał od 75. minuty)
Bezosobowa zmiana, niewidoczny. Na jego miejscu poszukałbym sobie innego klubu, bo pewnie by coś chciał pograć więcej, a tutaj nawet, jak środek pola nie istnieje w kilku meczach, to i tak siedzi na ławie albo gra ogony.

Antoni Kozubal – bez oceny (zagrał od 78. minuty)
Niewidoczny. W zasadzie to nie wiemy, co ten zawodnik potrafi, bo tylko wpuszczany na ogony.

Jakub Arak – bez oceny (zagrał od 78. minuty)
Niewidoczny, aczkolwiek jego jedyny strzał niecelny głową, dał nam historyczne xG 0,05 – tak by było jedno wielkie zero.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

2 komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

2 komentarze

 1. Avatar photo

  Kato

  5 maja 2023 at 23:17

  Co z tą nauką? Gdzie efekty?
  Ściema!

 2. Avatar photo

  PAVULON

  7 maja 2023 at 20:43

  NAUKA POSZLA W LAS

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga