Dołącz do nas

Piłka nożna

Opinie z social mediów #5 – Bielsko-Biała

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Ekipa Rafała Góraka kontynuuję serię spotkań bez porażki. Tym razem zanotowała wyjazdowy remis z Podbeskidziem. Zapraszam do lektury wybranych opinii kibiców.

Twitter

Yaro @OldTrafford1964
„Gra dziś bez szału, remis sprawiedliwy ale ostatnie nasze niewykorzystane sytuacje sprawiły że ogromny niedosyt możemy czuć. Szacunek dla Podbeskidzia, że szanują kibiców jak trzeba. Powinni szkolić większośc klubów w Polsce co to znaczy „piłka nożna dla kibiców”. „,

osqarek @osqarek
„Najbardziej dzisiaj się obawiałem że… nie strzelimy bramki i nie będzie tej eksplozji radości. Do momentu utraty bramki mecz do zapomnienia. Poźniej się to rozkręciło. Niesamowicie wyglądały trybuny wypełnione po brzegi naszą armią. Trzeba być aby to przeżyć.”

Mody Jason @ModyKoza
Szanujmy ten remis, bo do strzelania gola byliśmy mega ôspali i nie było iskry w atakach. Zmiennicy znowu zrobili mega młyn i te piłki meczowe pod koniec mieliśmy my.. Teraz przerwa na repre i wracamy na „Świętą Wojnę” z Gōrŏlami”

Facebook

Jakub Kucharzewski
„Szkoda remisu. Bergier powinien grac od poczatkutez moim zdaniem tez Shibata powinien zagarac od poczatku. No ale wazne ze seria bez porazki utrzymana i gramy dalej.”

Jacek Pniok
„Zdobywamy jeden punkt i gramy dalej.Seria meczów bez porażki podtrzymana.Dzis dobre zmiany które dały nam cenny punkt.Dzieki za walkę panowie i jedziemy dalej .Cała GieKSa razem”

Pawel Biegaj
„Shibata musi grać więcej… Brakuje mu ogrania, wtedy takie szansę, jak dziś były by zamienione na gole.”

Pawel Kawa
„Dzięki za walkę Panowie”

Forum

Addie96
„Ja bym powiedział, że mecz był słaby z naszej strony, bo Podbeskidzie się dobrze przygotowało i nas neutralizowało, ale z drugiej strony – grając przeciwko drużynie, która do tej pory była tak słaba, trzeba znaleźć jakiś sposób na przebicie się przez defensywę. Świetna zmiana Shibaty, na sosnowiec widziałbym go na 10-tce od początku kosztem Maka – on wciąż bardzo nierówny i może więcej dałby z ławki. O Araku szkoda gadać – trzeba pobiec w lewo, to biegnie w prawo, trzeba w prawo to w lewo, gramy długą piłkę to on nagle jest w środku pola. Naprawdę tu może nie być dużej różnicy z Pietrzykiem, bo Arak w jakiś sposób jest jeszcze coraz słabszy”

blazej
„Mimo wszystko trochę plusów jest na koniec spotkania.”

Fuhrer
„Mecz absolutnie był do wygrania – Podbeskidzie nie miało tak klarownych sytuacji jak my w końcówce. Mam niedosyt, jak po meczu z Motorem. Z drugiej strony nie da się wygrywać non-stop i jakieś słabsze mecze i straty punktów będą się przydarzać. Przynajmniej takie mecze remisujmy – tak jak dzisiaj. Nie wiem co kierowało Górakiem w decyzji wystawienia Araka w pierwszym składzie. Bergier w tych dotychczasowych meczach prezentował się dobrze. Może nie miał liczb, ale był ważną częścią dobrze funkcjonującej drużyny. Może Górak chciał podkurwić i zmobilizować Bergiera, żeby zaczął strzelać? Jeśli tak, to mu się to udało. 🙂 Pisząc poważniej, to mam nadzieję, że Arak będzie co najwyżej wchodził w końcówkach na podmęczonego rywala. Coraz pewniej i lepiej wygląda Japończyk. Świetna asysta i w ogóle widać, że facet potrafi odnaleźć się na boisku. Szkoda, że nie wykorzystał jednej z dwóch super okazji na zamknięcie meczu. Shibata nie jest oczywiście rasowym napastnikiem a i oni nie zawsze strzelają z takich pozycji, ale okazje były wyborne. Fajnie, że on dochodzi do tych pozycji i coraz lepiej współpracuje mu się z drużyną. No cóż, mogło być lepiej, mógł być lider, ale nie ma co dramatyzować. Szósty z rzędu mecz bez porażki – jest dobrze. Teraz liczy się już tylko Zagłębie.”

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga