Dołącz do nas

Piłka nożna

P.S do meczu w Mielcu

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Do Mielca udaliśmy się drugi raz w tym roku i kolejny raz mieliśmy bardzo ciekawy mecz, który tym razem zakończył się naszą porażką. Czas zamknąć temat tego spotkania i przygotować się na kolejny piątkowy mecz z Chrobrym.

 -1- Pora spotkania oraz odległości sprzyjały wyjazdowi. Nie sprzyjała za to pogoda bowiem całą drogę w obie strony padał deszcz. Dobrze, że na stadionie spokojnie mogliśmy siedzieć na miejscach prasowych.

-2- Na wejściu mieliśmy mały problem z akredytacjami, ale szybko sprawę załatwił sympatyczny rzecznik klubu.

-3- Dobre wrażenie robi mały, ale funkcjonalny media- room dla dziennikarzy. Największe wrażenie jednak robi catering jaki tam zastaliśmy. Kiedyś liderem była Chojniczanka, teraz Mielec. Nasz catering dla dziennikarzy mógłby się sporo nauczyć od gospodarzy tego spotkania

-4- Tym razem na stanowiskach prasowych siedzieliśmy tuż za ławką rezerwowych naszej drużyny. Trener Mandrysz schowany na ławce tylko pokrzykiwał na zawodników. Trener Smółka cały czas przy linii bocznej. Wnioski wyciągnijcie sami.

-5- Patrzyliśmy z boku na to co robi na ławce trener Piekarczyk, Moskal, Skowronek, Górak – ciężko nie zauważyć, że nie idzie to w dobrym kierunku. Nie widać „chemii” zupełnie między zawodnikami. 

-6- Szybko po konferencji udaliśmy się w drogę powrotną, wesoło nie było, ale przynajmniej szybko minęła. Z tej strony dziękujemy Fjodorowi za wsparcie na wyjeździe. 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

3 komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

3 komentarze

 1. Avatar photo

  WIERNY

  19 września 2017 at 20:51

  No to wszystko jasne, Krupa opowiada bajkę o awansie za rok, bo ten już stracony. Ciekawe, że dla Górnika nie był stracony. Ludzie przejrzyjcie na oczy co ten Krupa wygaduje, teraz mądry prawi rady to dlaczego nic wczesniej z tego nie zrobił? Układ rzędzi, GieKsa ma nie awansować dopóki nie pozwolą.http://katowickisport.pl/pilka-nozna/katowickisport-pl-pilka-nozna-nice-i-liga,pierwsza-liga-rozmowa-z-prezydentem-marcinem-krupa-o-sytuacji-gks-u-katowice,artykul,815172,1,12475.html

 2. Avatar photo

  WIERNY

  19 września 2017 at 20:57

  A więc w tym roku możemy odpuścić sobie Giekse bo gramy na przetrwanie.Odebrał tym wywiadem wszelką nadzieję, idea sportu sie nie liczy tylko układy sterowane z góry.

 3. Avatar photo

  KaTe

  20 września 2017 at 12:32

  Tak, pana Krupy nigdy nie widzieliśmy na Bukowej, a okazuje się że to wybitny znawca futbolu! Już wie, że w tak pokręconej lidze nie mamy szans. Widocznie przykład Górnika to dla niego science fiction.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piłka nożna

GKS Katowice – Lechia Gdańsk Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

07.04.2023 Katowice

GKS Katowice – Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)

Bramki: 90. Jędrych

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Kuusk, Komor (61.Jaroszek), Repka, Rogala– Błąd 89. Shibata), Kozubal, Marzec (52.Aleman) – Bergier (89. Mak)

Lechia Gdańsk: Sarnavskyi- Olsson, Chindris, Zhelizko, Mena, Kapić (86. Koperski), Kałahur, Bugaj (86. Fernandez), Bobcek (69. Zjawiński), Khlan (69.Sypek), Neugebauer (60. D’arriego)

Żółte kartki:  Jędrych – Zhelizko, Khlan, Koperski

Czerwona kartka: Kuusk

Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)

Widzów:

 

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  01.04.2023 Sosnowiec

  Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 0:4 (0:1)

  Bramki: – Kozubal (14), Rogala (49), Marzec (55), Aleman (74)

  Zagłębie Sosnowiec: Szewczenko- Suchockyj, Dowhyj, Polarius (65. Valencia), Janota (71. Guezen), Fabry (46. Wrzesiński), Bonecki, Matynia (65. Caliński), Szostek, Rozwandowicz, Sokół (65. Biliński)

  GKS Katowice: Kudła – Wasielewski (69. Aleman), Jędrych, Kuusk, Komor, Repka (77. Shibata), Rogala– Błąd (82. Pietrzyk), Kozubal, Marzec (77.Mak) – Bergier (77. Arak)

  Żółte kartki: Bonecki, – Błąd,

  Czerwona kartka: Bonecki

  Sędzia: Łukasz Gajda (Zgierz)

  Widzów: 8947

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Galeria Piłka nożna

  Prima Aprilis w wykonaniu GieKSy

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  Zapraszamy do pierwszej galerii z Sosnowca. GieKSa w Świętej Wojnie wygrała 4:0, a zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

   

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga