Dołącz do nas

Felietony Piłka nożna

Post scriptum do meczu w Legnicy

Avatar photo

Opublikowany

dnia

 

Za nami pierwszy wyjazd w nowym sezonie, więc czas na NIEtradycyjne „Post scriptum”.

 1. Z racji, że sezon urlopowy trwa w najlepsze, a na pierwszy mecz nie było zbyt wielu chętnych, to do Legnicy wybrałem się prosto znad polskiego morza wraz z całą rodziną.
 2. W stronę Legnicy ruszyliśmy w sobotę rano, jednak po drodze zwiedziliśmy jeszcze Szczecin, a na miejscu docelowym zameldowaliśmy się dopiero koło 23:00.
 3. Pokój w Legnicy mieliśmy tylko do 10:00, więc z samego rana udaliśmy się na spacer po legnickim rynku. Po chwili weszliśmy prosto na spacerujących piłkarzy GieKSy, którzy chętnie zbili piątki i zrobili sobie zdjęcie z moją córką.
 4. Kilka minut później znów trafiliśmy na piłkarzy spacerujących po rynku, początkowo myśleliśmy, że są z Legnicy, jednak gdy podeszli bliżej okazało się, że to piłkarze z Chorzowa, którzy zatrzymali się w tym samym hotelu co nasz sztab trenerski.
 5. Pod stadionem zameldowaliśmy się ponad godzinę przed pierwszym gwizdkiem, gdzie spotkaliśmy się z kibicami z KKN-u i oczywiście Madziarą, która zrobiła dla Was zdjęcia i ustawiła kamerę na doping.
 6. Gdy odebraliśmy akredytację, udaliśmy się na stadion, gdzie zostaliśmy miło przywitani przez rzecznika prasowego Pawła Sasielę, który szybko zorganizował nam kamizelkę foto i przypomniał co, gdzie się znajduje.
 7. Następnie ja udałem się na sektor prasowy, aby zrobić dla Was relację live, Madziara poszła na murawę, natomiast Toczmek z domu zrobił dla Was relację meczową.
 8. Po meczu udaliśmy się w stronę domu, mijając po drodze wielu kibiców zza miedzy, którzy w tym samym czasie wracali z Lubina.
 9. Do domu dojechaliśmy około 23:00, ale zanim wypakowaliśmy rzeczy z urlopu, zrobiłem galerię i spisałem konferencję, zrobiło się grubo po pierwszej.
 10. Na FACEBOOKU jest migawka z tego wyjazdu, do której serdecznie odsyłam.
 11. Do następnego.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga