Dołącz do nas

Piłka nożna

Przewidywany skład na Zawiszę

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Po meczu z Kolejarzem Stróże w naszej drużynie pojawiło się kilka jasnych punktów. Wydaje się, że trener Rafał Górak nie będzie żonglował składem. Pewna jest tylko jedna zmiana – w ataku. Tutaj szkoleniowiec będzie miał pewien wybór.

W bramce stanie Witold Sabela, który z Kolejarzem po raz pierwszy zachował czyste konto i spisuje się pewnie w swojej świątyni.

W obronie nie należy spodziewać się zmian. Na skrzydłach Michal Farkas i Bartosz Sobotka, którzy nieźle spisali się z Kolejarzem oraz duet Adrian NapierałaMateusz Kamiński, którzy spisali się jeszcze lepiej. Defensywa poczyniła znaczące postępy.

Na skrzydłach w pomocy zapewne wystąpią Krzysztof Wołkowicz i Bartłomiej Chwalibogowski. Chwalibóg po powrocie do GKS prezentuje wysoką formę, Wołek jest dość chimeryczny, ale jak na młodzieżowca również spisuje się dobrze. Dla tego zawodnika alternatywą jest Alan Czerwiński i kto wie czy nowy zawodnik GKS nie dostanie szansy w większym wymiarze czasowym. Obaj są młodzieżowcami. W środku ujrzymy zapewne Kamila Cholerzyńskiego, który zaliczył dobry występ z Kolejarzem i wymagamy, aby powtórzył to w Bydgoszczy. Grzegorz Fonfara natomiast mimo wielu błędów wprowadził sporo jakości do środka pola i liczymy dzisiaj również na jego otwierające podania. Jako podwieszony za napastnikiem może zagrać Przemysław Pitry, strzelec obu goli ze stróżanami.

W ataku być może szansę dostanie Rafał Kujawa, który będzie miał okazję pokazać się w szerszym wymiarze czasowym. Istnieje też możliwość gry w ataku Pitrego i kto wie, czy na to rozwiązanie nie zdecyduje się trener. Wówczas w pomocy zapewne zagrałby Marcin Pietroń.

Przewidywany skład GKS:
Sabela – Farkas, Kamiński, Napierała, Sobotka – Wołkowicz, Cholerzyński, Fonfara, Pitry, Chwalibogowski – Kujawa.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

1 Komentarz
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

1 Komentarz

 1. Avatar photo

  bnfisfas

  8 września 2012 at 16:32

  ALAN NA BOISKO !

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice

Kibicowska galeria z derbów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z derbowego wyjazdu. W Tychach stawiło się 1204 kibiców, w tym wsparcie 5 fanów Banika Ostrava i 34 Górnika Zabrze.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

GKS Tychy – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

10.05.2024 Tychy

GKS Tychy – GKS Katowice 2:3 (2:1)

Bramki: Połap (33), Mikita (45+2) – Jaroszek (18), Repka (61), Arak (90+2)

GKS Tychy: Kikolski – Błachewicz, Machowski, Ertlthaler (67. Szpakowski), Radecki, Połap (82. Wojtuszek), Żytek, Bieroński, Tecław, Mikita, Rumin (67. Śpiączka)

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Komor, Repka, Jaroszek (90+3 Janiszewski)– Błąd (90+3 Shibata), Kozubal, Mak (75. Aleman), Marzec (29. Rogala) – Bergier (75. Arak)

Żółte kartki:

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 9691

 

  Kontynuuj czytanie

  Galeria Piłka nożna

  Arak wprawił Żółtą Armię w ekstazę!

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  Zapraszamy do galerii z Tych. GKS Katowice wygrał 3:2, a zwycięską bramkę zdobył Jakub Arak w doliczonym czasie gry. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga