Dołącz do nas

Piłka nożna

Karol Iwanowicz posędziuje przy Bukowej

Avatar photo

Opublikowany

dnia

 

Karol Iwanowicz został wyznaczony na głównego arbitra meczu z Chrobrym. Jego asystentami będą Radosław Wąsik i Przemysław Golonka. Sędzią technicznym będzie Sebastian Jarzębak, a sędziowie VAR to Paweł Pskit i Radosław Siejka.

Karol Iwanowicz swoją przygodę z sędziowaniem rozpoczął w sezonie 2014/15 od pracy na poziomie III ligi i na tym poziomie pracował przez pięć sezonów. W rozgrywkach 2019/20 zadebiutował w II lidze. Pierwszy mecz w I lidze dla Karola Iwanowicza to sezon 2021/22 i mecz GieKSy przy Bukowej z Jastrzębiem.

Poniedziałkowy mecz będzie pierwszym dla Karola Iwanowicza w tym sezonie. W poprzednich rozgrywkach prowadził 1 mecz w CLJ, 2 mecze w Pucharze Polski, 3 mecze w III lidze, 8 spotkań w II lidze. Na zapleczu Ekstraklasy sędziował w 3 meczach, w których pokazał 13 żółtych kartek (średnia 4,3 kartki na mecz), 1 czerwoną kartkę i podyktował 1 rzut karny.

Mecze GieKSy, które prowadził Karol Iwanowicz:

Sezon 2019/20
GKS Katowice – Elana Toruń 2:0 (3 żółte kartki)
Bytovia Bytów – GKS Katowice 1:2 (4 żółte kartki)

Sezon 2020/21
Hutnik Kraków – GKS Katowice 3:2 (3 żółte kartki i 1 rzut karny dla Hutnika)
Garbarnia Kraków – GKS Katowice 2:0 (3 żółte kartki)
Sokół Ostróda – GKS Katowice 3:2 (4 żółte kartki)

Sezon 2021/22
GKS Katowice – GKS Jastrzębie 3:1 (3 żółte kartki, 1 rzut karny wykorzystany przez Szymczaka)

Bilans: 3 zwycięstwa, 0 remisów, 3 porażki. Bramki: 11-10.

Raport kartkowy

Obaj trenerzy nie muszą się martwić o pauzę zawodników z powodu nadmiaru kartek

Grzegorz Janiszewski – 2 ŻK
Rafał Figiel – 1 ŻK

Pogoda

W trakcie rozgrywania meczu w Katowicach temperatura prognozowana to 20 stopni Celsjusza. Mogą się pojawić przelotne opady deszczu.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga