[GALERIA] Co dalej ze stadionem?

Dodano przez StoczeK | 22 lutego 2017 12:00
Licznik odwiedzin: 6355

Nie tak dawno kibice GieKSy wystosowali pismo do Urzędu Miasta z zapytaniem co dalej z nowym stadionem, który ma zostać wybudowany w okolicach ulicy Upadowej. Postanowiliśmy na własne oczy zobaczyć co dzieje się w tamtym rejonie. Miejsce wybrane na stadion ma dobrą lokalizację, blisko Autostrady A-4. Jednocześnie jest otoczone obszarem leśnym i z dala od zabudowań miejskich.

W tej chwili na tym terenie pracownicy ZZM Katowice prowadzą wycinkę drzew. Pogadaliśmy z nimi i dowiedzieliśmy się, że teren wyznaczony biało-czerwonymi chorągiewkami przeznaczony jest do wycinki. Niestety tylko małe drzewa i krzewy. Duże czekają na pozwolenie na ścięcie. Choć jak sami stwierdziliśmy, przyjechałby buldożer i zrównałby to w ciągu tygodnia. Więc nie wiadomo czy nie jest to specjalne działanie Urzędu Miasta, by zamydlić oczy kibicom, że jednak coś się dzieje.

Poniżej mała galeria z działki, na której ma stanąć stadion.

6 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. KruchA GruchA — 24 lutego 2017 @ 13:24

  pozyjemy zobaczymy

 2. ŻabaBGC — 24 lutego 2017 @ 02:44

  Markus,sa gusta i gusciki.Ludzie patrza moze i na rejon ale bardziej tez na cene chaty.Taki przykład debowe tarasy,jeden by tam kupił,drugi juz NIE.

 3. ŻabaBGC — 24 lutego 2017 @ 02:37

  Najpierw wycinaja mniejsze drzewa,pozniej wieksze i robi to wyspecjalizowana firma z osprzetem do wycinek i utylizacji krzewow a nie,buldozery.Mieszkam w rejonie gdzie,tyle co to robili pod układ drogowy,teraz to samo juz pod nowe osiedle.Lizłem przez okno troche wiedzy na ten temat ;-)P.S.Drzewa powinny juz dawno byc opisane sprayem pod wyciecie a nie ze,czekaja na decyzje.

 4. Markus — 23 lutego 2017 @ 23:13

  Myśle że stadion w tym terenie jednak powstanie. Teren przy ulicy Bukowej jest bardzo atrakcyjny dla deweloperów i z pewnościa tam powstaną bloki z mieszkaniami za grubą kase. Nikt nie inwestowałby w apartamentowiec który w obecnej chwili wyrasta na przeciwko stadionu gdyby miał zostać tam stadion, sąsiedztwo byłoby małoatrakcyjne.

 5. Tom — 23 lutego 2017 @ 14:59

  Jaki trzeba być baranem, żeby głosować na Krupę w wcześniej narzekać na Uszoka.
  Trzeba mieć mózg rozwielitki żeby się nie zorientować, skoro Krupa sam powiedział że będzie kontynuował to co robił Uszok, a sam Uszok że będzie mu doradzał (pilnował) aby tak było, wiec mamy podwójne zapewnienie że stadionu miasto nie wybuduje.
  Za chwilę zacznie się znów kampania przed wyborami, walnijcie w łeb tych co głosowali na Krupę, aby znów nie dali się omamić, bo obiecywać na pewno będą stadion.

 6. Maks — 22 lutego 2017 @ 21:54

  Co ze stadionem…..no,to może być zasłona dymna z UM……prędzej w Gdańsku wybudują skocznię narciarską niż w tym miejscu stadion, chciałoby się powiedzieć…..obym się mylił,ale za Uszoka to też budowali i chyba ze 3 makiety i projekty były….

 

Dodaj komentarz

*