GieKSa – Kluczbork [SKRÓT]

Dodano przez GoT | 23 sierpnia 2015 10:19
Licznik odwiedzin: 3064

Przedstawiamy skrót z wczorajszego spotkania. Goście także mieli kilka dogodnych szans na strzelenie bramki, jednak ta sztuka udała im się tylko jeden raz. Po takim meczu cała drużyna zasługuje na pochwały.

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. GieKSiarz — 23 sierpnia 2015 @ 19:47

    poczynania GieKSy od początku sezonu to istny rollercoaster – w meczu z KS styl gry, zwycięstwo i wynik cieszą. Żeby nie było ednak nam tak sielankowo to do beczki miodu dodałbym łyżkę dziegciu bo trzeba jednak przyznać, że rywal nie był z górnej półki i jako beniaminek dał GieKSie pograć. MKS miał też sytuacje w których nasi radzili sobie słabo – nie wiem czy to brawura przy stanie 3:0 czy nie moc naszych.Sądzę że mocniejszy rywal wykorzystał by to z kretesem. Poczekajmy co dalej. Póki co Gonzo znów pokazał jak ważny jest dla Gieksy pomimo że nie którzy narzekali na niego jak i na Piekarczyka. Obaj są super jak i pozostali z drużyny. Szkoda tylko że frekwencja była naprawdę lichutka. Przyznam nie byłem bo tym razem nie mogłem i żałuję. Gdyby nie sprawy rodzinne na pewno bym odżałował 10 zeta i zameldował się w sobotę na B1.

 

Dodaj komentarz

*