GieKSa On AgroTOUR

Dodano przez kosa | 27 października 2013 23:46
Licznik odwiedzin: 1654

Mecz pomiędzy Niecieczą, a naszą GieKSą był dla nas ostatnim wyjazdem w tym roku (na Tychy nie wejdziemy, bo grają w Jaworznie). Przeciwnik kibicowsko nie istnieje, piłkarsko ostatnio też słabiej niż zwykle, ale mimo to bilety na mecz skończyły się w kilka dni. Jedyną przeszkodą w tym wypadzie była nocna zmiana godziny z trzeciej na drugą (albo z drugiej na trzecią – dalej nie umiem się tego nauczyć). Na szczęście prawie nikt nie zaspał i punktualnie odjechaliśmy w kierunku Niecieczy w pięć autokarów i kilka aut.  Po drodze jeden z autokarów miał wypadek, ale na szczęście poza opóźnieniem czasowym nikomu nic złego się nie stało.

Ostatecznie na sektorze zameldowaliśmy się w 240 osób (komplet), a pod stadionem było jeszcze 51 kibiców. Wsparły nas zgody w liczbach: jedna osoba z Górnika Zabrze oraz sześciu fanów Banika Ostrava. Prowadziliśmy ciągły doping, który apogeum osiągnął pod koniec meczu. Miejscowi nic nie śpiewali co jest dużym minusem w porównaniu do naszych poprzednich spotkań. Ultras GieKSa w drugiej połowie zaprezentowała oprawę z hasłem przewodnim „GieKSa On AgroTOUR”, które znalazło się na transparencie. Oprócz tego podnieśliśmy flagi na kijach, na których namalowane były wszystkie warzywa jakie napotkaliśmy w trakcie naszej tułaczki po wioskach (a jeździmy tak już od 2005 roku). Oflagowanie tego dnia to: Pierońskie Hanysy, UG i Ultras Banik. W drugiej połowie zawisł też transparent dzielnicy Piotrowice, która stawiła się w najlepszej liczbie tego dnia – 50 osób.

Po spotkaniu gromkim „Kazimierz Moskal” podziękowaliśmy trenerowi za to, że odmienił drużynę. Oczywiście nie zabrakło też wspólnych śpiewów i podziękowań dla piłkarzy. Kamil Cholerzyński przejął nawet na chwilę nasz megafon. Do Katowic wróciliśmy bez większych przygód, choć jeden z autokarów znowu uległ wypadkowi (kierowca myślał że zmieści się pod mostem – jednak ten okazał się za niski). Był to nasz ostatni wyjazd w tym roku, w którym to udowodniliśmy, że jesteśmy wyjazdowo najlepsi w całej lidze. Czas do ekstraklasy!

6 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. GruchA — 29 października 2013 @ 08:22

  Haha 🙂

 2. Guziecpunx — 28 października 2013 @ 19:53

  Nie macie się o co dopierdalać? Zamiast się cieszyć z wyników i rankingu wyjazdowego to pierdolicie tu po próżnicy.

 3. antek1964 — 28 października 2013 @ 13:02

  Fajnie że to po czasie dopisałeś Samego rana tego nie było

 4. adi — 28 października 2013 @ 12:37

  W drugiej połowie zawisł też transparent dzielnicy Piotrowice, która stawiła się w najlepszej liczbie tego dnia – 50 osób. CZYTAJ UWAŻNIE.

 5. gieksa!!!! — 28 października 2013 @ 09:25

  A o spince na stacji benzynowej tez nie napisane acab!!

 6. antek1964 — 28 października 2013 @ 08:58

  O fanie PIOTROWICE to nie łaska napisać Też zawisła na płocie

 

Dodaj komentarz

*