GieKSa z 3 punktami, Dolcan pierwszym liderem

Dodano przez Błażej | 2 sierpnia 2015 21:35
Licznik odwiedzin: 1492

1 kolejka już za nami i najważniejsze informacja dla GieKSy to wygrana 2:0 z Wigrami. Dobry początek, 3 punkty i kolejny mecz bez straty gola to najbardziej cieszy kibiców GieKSy.

Pierwszym liderem został Dolcan, który rozgromił Pogoń Siedlce 4:0 w wyjazdowym meczu, rozgrywanym w Pruszkowie. Z drużyn, które będą liczyć się o awans wygrała Wisła Płock, która podobnie jak w poprzednim sezonie skromnie wypunktowała rywala. Tym razem pokonane zostało Zagłębie Sosnowiec 1:0. Wygrała również Bytovia, która przez wielu typowana jest do czarnego konia rozgrywek. Warto odnotować, iż było to wyjazdowe zwycięstwo w Nowym Sączu 1:0. Cenne 3 punkty wywozi Chrobry z boiska Kluczborka, było to pierwsze zwycięstwo tego zespołu na tym terenie. Wygrana 2:0. Skromna bramka zapewniła wygraną Stomilowi w meczu z GKS Bełchatów. Bełchatów musi się szybko obudzić i przyzwyczaić na nowo do I ligowej rzeczywistości. Historyczne zwycięstwo odnosi Rozwój, który po golu Sebastiana Gielzy wygrywa w Grudziądzu.

Ciekawe mecze w Legnicy i Gdyni. W Legnicy naszpikowana „gwiazdami” Miedź remisuje 2:2 z Chojniczanką. W Gdyni piłkarski klasyk pomiędzy zespołami Arki i Zawiszy zakończył się remisem 1:1.

Pierwsza kolejka za nami a my już czekamy na sobotę i wielkie spotkanie z Sosnowcem!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*