Kibice: Piękne spotkanie

Dodano przez Shellu | 24 sierpnia 2015 23:16
Licznik odwiedzin: 2369

Gdy GKS przegrywa na forum kibiców mamy lament na kilkanaście stron, Gdy nasz zespół odnosi zwycięstwo – nawet tak efektowne jak z Kluczborkiem – tych stron jest zapisanych tylko kilka. Smutna prawda, ale co poradzić. Na szczęście są kibice, których zwycięstwa GKS cieszą. Przedstawiamy kilka opinii pomeczowych.

VIP
Gra się tak jak przeciwnik pozwala, Arka i Zagłębie to są zespoły które będą walczyć o awans,a Kluczbork będzie się bronić przed spadkiem. Brawo dla chłopakòw za dzisiaj!

Homer
To był mecz, to był wieczór 🙂

19mózg64
Piękne spotkanie, walka, klepki, jeden kontakt, miód malina. Tak chciałoby się zawsze. Super że przy 3:1 jeszcze ciągnęli grę do przodu i udokumentowali to kolejnymi bramkami. Magiczny wieczór przy B1

Krzyś
Spokojnie. Jest wygrana, ale gra i tak wymaga dużej poprawy. Kluczbork dziś stał. My zagraliśmy poprawnie.
Brawo Trochim. O Gonzie nie wspomnę:)

Patryk64
I to jest ta GieKSa, gra super widać ambicje i że im się chce ! Zupełnie inaczej się to oglądało niż mecz z Arką czy Sosnowcem.

Lolo1989
Tak na szybko to było zajebiście. Brawo za grę, choć parę błedów się zdażyło. Brawo za walkę bo tego ostatnio brakło. Brawo za chęć dobicia przeciwnika, a nie jak to miało miejsce czasami cofanie się. Miejmy nadzieję, że to był ten mecz na przełamanie i teraz już tylko z górki będzie.

Kattowitz
Cieszą 3 punkty i w końcu gole Goncerza ale Kluczbork zagrał bardzo słabo. Niestety mecz z Zagłębiem będziemy pamiętać długo i dopiero mogą się w pełni zrehabilitować wygrywając na Ludowym w listopadzie. Plus dzisiaj, że potrafili dobić rywala. Tak mają grać w każdym meczu, dziś ładnie się to oglądało.

Toczmek89
gra się tak jak przeciwnik na to pozwala?
no tak, Kluczbork chuja zagrał, bo im nie pozwoliliśmy!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*