Kto zagra ze Stomilem?

Dodano przez Shellu | 9 marca 2017 21:00
Licznik odwiedzin: 2982

Po meczu w Chojnicach mamy już większą jasność, co do preferencji Jerzego Brzęczka odnośnie składu. Nadal jednak możemy mieć wątpliwości na kilku pozycjach.

W bramce stanie Mateusz Abramowicz, który mimo dwóch puszczonych bramek, spisał się bardzo dobrze od początku pokazując wysoką formę.

Na bokach obrony nie powinno być zmian, a w meczu ze Stomilem liczymy na ofensywne usposobienie Dawida Abramowicza i Alana Czerwińskiego. Jako stoperzy wystąpią pewnie znów Mateusz Kamiński i Tomasz Wisio, choć nie wykluczamy zmiany tego drugiego na wracającego po pauzie kartkowej Olivera Prażnovsky’ego.

Jako defensywni pomocnicy – bez zmian – Bartłomiej Kalinkowski i Łukasz Zejdler. Na lewej pomocy znów wystąpi wchodzący świetnie w zespół Kamil Jóźwiak. Zastanawiamy się, czy w przypadku gotowości do gry Pawła Mandrysza, obaj młodzi zawodnicy nie wystąpiliby na flankach. Wydaje się, że byłoby to kapitalne rozwiązanie – z Tomaszem Foszmańczykiem w środku. Na razie Fosa zagra jednak zapewne jeszcze po prawej stronie.

W ataku Andreja Prokić, który ma szanse stac się naszym najważniejszym zawodnikiem. Pojawia się pytanie, kto do pomocy Serbowi? Grzegorz Goncerz zagrał bardzo przeciętnie w Chojnicach, a ten który wszedl, czyli Mikołaj Lebedyński pokazał się z dobrej strony. I choć logiczniejsze byłoby wystawienie Mikołaja, to chyba jednak jeszcze trener skłoni się ku Grzegorzowi.

Przewidywany skład na Stomil:
Abramowicz – Czerwiński, Kamiński, Wisio (Prażnovsky), Abramowicz – Foszmańczyk, Kalinkowski, Zejdler, Jóźwiak – Goncerz (Lebedyński), Prokić.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

6 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Gacio — 10 marca 2017 @ 18:55

  Szkoda jednego z dwojki Prokic,Ceramagic dobra dyzpozycja jednego eliminuje z gry drugiego no chyba ze wymiana!!! Ino GieKSa

 2. Kukus — 10 marca 2017 @ 14:10

  Prażnovsky za Wisio i dałbym szanse Lebedyńskiemu za Gonza 🙂

 3. CIErPLIWY — 10 marca 2017 @ 08:37

  Atak atak i jeszcze raz atak.To trzeba wygrać.Nie oglądamy się na inne ekipy w tabeli. #czasGieKSy

 4. tomassi — 10 marca 2017 @ 07:21

  Mam nadzieje obejrzeć dzisiaj mądrze grająca drużynę.
  Ofensywnie. Ambitnie. Walka na każdym metrze boiska i o każdą piłkę.
  Reszta to tylko piłka i wszystko może się zdarzyć.

 5. kejta — 10 marca 2017 @ 00:12

  Chcialbym zeby Cermagic zagral na boku a Fosa z Gonza na 10 ale kapitan musi grac to niech wkoncu udowodni ze zasluguje na pierwszy sklad !!

 6. luk — 9 marca 2017 @ 23:28

  Nie no ja mam nadzieje że zagra Oli . Wisio jeszcze chyba potrzebuje czasu

 

Dodaj komentarz

*