Post scriptum do meczu z Kluczborkiem

Dodano przez Shellu | 25 sierpnia 2015 10:29
Licznik odwiedzin: 2071

Mecz z Kluczborkiem już za nami. Pojutrze czeka nas kolejne spotkanie – z Pogonią Siedlce opromienioną zwycięstwem w Płocku. Na razie jednak jeszcze wróćmy do soboty i pięknej wygranej GKS.

1. Frekwencja niestety była dramatyczna. No ale piłkarze „zapracowali” na to meczem z Zagłębiem Sosnowiec. Wtedy była mobilizacja, święto i masa ludzi na trybunach. Do tego fatalnie przegrany mecz. Tydzień temu dodatkowo porażka z Arką. Wróciliśmy do normy, a wręcz marazmu na poziomie 1,5 tysiąca kibiców.

2. Ci wierni, fanatycy, ci którzy chodzą na mecze niezależnie od wyników. Stworzyli naprawdę znakomitą atmosferę, która była lepsza chociażby niż ta podczas drugiej połowy z Zagłębiem. Wynik robił swoje i Blaszok fantastycznie się bawił.

3. Grzegorz Goncerz po raz pierwszy trafił dla GKS cztery razy. Żeby przypomnieć sobie poprzednie takie wyczyny musieliśmy sięgnąć do czterech trafień Przemysława Pitrego z Polonią Bytom i Sebastiana Gielzy z Szombierkami… też Bytom.

4. Gonzo zaliczył drugi klasyczny hat-trick w przeciągu kilku kolejek. Przecież w przedostatniej kolejce wiosny trafił trzy razy z Tychami.

5. A najlepsze jest to, że mogliśmy liczyć mu wiele wiele minut bez strzelonego gola (287 ligowych, 462 w sumie), a fakt jest taki, że w ostatnich 7 ligowych kolejkach (plus dwa mecze w PP) strzelił 9 bramek. Trafia jednak albo dublet (Sandecja), albo hat-trick (Tychy), albo cztery razy (Kluczbork).

6. Do rezerw został zesłany Maciej Bębenek. Może to obudzi jego i niektórych zawodników. Bo kilku gra bardzo dobrze, ale kilku wyraźnie odstaje.

7. GKS w czterech potyczkach miał bilans bramkowy z Kluczborkiem 1:7. Teraz wygrał 5:1, a więc powoli się to wyrównuje.

8. Widzieliśmy, że na VIP-ach utyka Marek Koniarek. Czy to w efekcie podstawienia nogi przez Marka Motykę?

9. Sędziemu Marcinowi Borskiemu się upiekło. Kibice skupieni byli na grze GKS.

10. Czekamy na Siedlce.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. hanibal — 25 sierpnia 2015 @ 15:45

    Ciekawe jak wpolu karnym obrońca łapie za rękę że niewiele brakowało by mu ją urwał,a widz widział karnego z kapelusza albo brak znajomości przepisów lub coś zwrokiem.

  2. Anty GRZYB — 25 sierpnia 2015 @ 15:23

    Panie Marku ZDROWIA . A co do sedziego dal karnego z kapelusza na szczescie dla nas i niech tak juz zostanie on i inni jemu podobni nie raz i nie dwa razy nas skrzywdzili

  3. Mody — 25 sierpnia 2015 @ 14:48

    Marek Koniarek przeszedł niedawno bardzo poważną operację, więc może lepiej najpierw zbadać temat, a potem wypisywać pseudośmieszne teksty.

 

Dodaj komentarz

*