[ROZKŁAD JAZDY] Wyjazdowy weekend z piłką, druga inauguracja na Bukowej

Dodano przez marcepan | 2 sierpnia 2019 14:59
Licznik odwiedzin: 483

Przed nami weekend trwający od piątku do poniedziałku. Zaprzyjaźnione drużyny z Ostrawy i Zabrza zagrają odpowiednio w piątek oraz poniedziałek. Sobota dla kibiców GieKSy z powodu meczów piłkarek oraz piłkarzy naszego klubu.

Gospodarze po dwóch wygranych wysoko przegrali z Mladą Boleslav. Banik do tej pory raz zwyciężył i dwukrotnie musiał uznać wyższość rywali. W sobotę w samo południe sezon rozpoczną nasze Panie. Na Bukowej podejmą drużynę Czarnych Sosnowiec. W naszej drużynie w czasie przerwy letniej doszło do kilku zmian. Z drużyną pożegnały się między innymi Natalia Nosalik czy Nicol Wojtas. Do drużyny dołączyły dwie zawodniczki zagraniczne – Słowaczka Sykorova oraz pochodząca z Czarnogóry Stanović. O 17:00 w Wejherowie piłkarze rozpoczną zmagania w swoim drugim meczu na drugoligowych boiskach. Po porażce ze Zniczem rywalem naszej drużyny będzie miejscowy Gryf. W poniedziałek Górnik zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Kraków. Goście zdobyli do tej pory cztery punkty i nie stracili gola z gry.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*