Transferowe przymiarki [AKTUALIZACJA]

Dodano przez Błażej | 30 czerwca 2015 11:27
Licznik odwiedzin: 2959

Okres transferowy rozkręca się, więc uporządkujmy trochę plotek i informacji, które zebraliśmy o zawodnikach, którzy byli czy też są testowani.

Jak wiemy kilka dni temu kontrakt z klubem przedłużył Rafał Dobroliński, bramkarz jak na razie nie ma konkurenta gdyż Krystian Rudnicki wylądował w Kluczborku a Kucharski, który wypadł bardzo słabo w sparingu w Zabrzu dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu, w którym mógłby grać na wypożyczeniu. Do GieKSy przymierzany jest Kuchta z Górnika Zabrze jednak tam sytuacja uzależniona jest od podpisania kontraktu z Przyrowskim, który wcześniej grał w Tychach. Ta sprawa powinna się wyjaśnić na dniach.

Z testowanych graczy podziękowano młodemu Guruliemu oraz Czechowi Vaszendzie. Nie spełnili oni wymagań trenera i zakończyli testy w GieKSie. W kolejnym sparingu kolejną szansę dostanie napastnik Maxym Kowal oraz Łącki.
Do grona graczy, którzy trenują w GieKSie dołączył doświadczony pomocnik Filip Burkhardt oraz młody Kolumbijczyk z rezerw, Banika Zapata, który gra na pozycji napastnika. Jeśli chodzi, o Burkhardta to klub od dawna był zainteresowany tym zawodnikiem i wydaje się, że tylko godziny dzielą nas od ogłoszenia podpisania kontraktu z tym zawodnikiem. Filip to doświadczony gracz, który powinien być dużym wzmocnieniem dla środkowej linii GieKSy.
O kolejnych transferowych ruchach w klubie będziemy informować na bieżąco.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Kibic — 1 lipca 2015 @ 12:51

    poprawcie obrone,bo narazie nic ciężko jest…

 

Dodaj komentarz

*