Wesprzyj Dom Aniołów Stróżów!

Dodano przez Klaudia | 14 grudnia 2016 14:18
Licznik odwiedzin: 2617

W ubiegłym tygodniu klub wraz z zaprzyjaźnionym z nami Domem Aniołów Stróżów przeprowadził akcję malowania bombek świątecznych wraz z podopiecznymi stowarzyszenia. Swoje talenty pokazali nam: Tomasz Foszmańczyk, Bartłomiej Kalinkowski, Tomasz Kalembka, trener Michał Siwierski, trener Jerzy Brzęczek oraz trener Piotr Gruszka, którzy bardzo wczuli się w rolę artystów i stworzyli niesamowite cuda!

W dniu dzisiejszym ruszyły aukcje, w których możecie licytować bombki z autografami naszych klubowych Picasso, da Vinci i innych 🙂

Niesamowity talent trenera Piotra Gruszki. Prezenty, choinki, serce, śnieżynki – wszystkie symbole Świąt ujęte na tak małej powierzchni!

Link: http://charytatywni.allegro.pl/bobmka-choinkowa-recznie-malowana-piotr-gruszka-i3893827

 

Trener Jerzy Brzęczek zawarł wszystko, co najważniejsze. Napis „GIEKSA” zajmujący całą bombkę w towarzystwie gwiazd. Czy to jakiś znak wskazujący na awans?

Link: http://charytatywni.allegro.pl/bobmka-choinkowa-recznie-malowana-jerzy-brzeczek-i3893837

 

Michał Siwierski – talent sam w sobie – osoby obecne na Gali Złotych Buków mogły się o tym przekonać podczas licytacji obrazu autorstwa Michała właśnie. Tym razem zamiast na płótno, swój talent musiał przelać na szklaną bombkę, ale nie sprawiło mu to żadnych problemów. Pojawiło się na niej logo firmy Aasa Polska S.A. w towarzystwie herbu. Miejmy nadzieję, że nasz sponsor strategiczny będzie również chciał zostać właścicielem bombki i weźmie udział w licytacji! 🙂

Link: http://charytatywni.allegro.pl/bobmka-choinkowa-rekodzielo-michal-siewierski-i3893943

 

Tomasz Kalembka – bombka z napisem “GKS”, nieopodal którego znajduje się uśmiechnięte serce. Mamy nadzieję, że to przepowiednia radującego się serca z powodu dzisiejszej wygranej z Jastrzębiem!:)

Link: http://charytatywni.allegro.pl/bobmka-choinkowa-recznie-malowana-tomasz-kalembka-i3893911

 

Bartłomiej Kalinkowski wkładając wszelkie starania, a przy okazji zgapiając od młodszej koleżanki po swojej prawicy namalował bałwana w trójkolorowym pasiaku w towarzystwie mikołajkowej litery “G” i… uwaga, uwaga… herb! Tak właśnie! Podjął się tego! Chapeau bas!

Link: http://charytatywni.allegro.pl/bobmka-choinkowa-rekodzielo-kalinkowski-bartlomiej-i3893931

 

Najlepsze zostawiamy na koniec! Tomasz Foszmańczyk! Nasz idol, jeśli o zdobienia chodzi. I co lepsze – nie mowa tu o talencie, a o pomysłowości, jaką Tomasz się wykazał! Choć jest przekonany, że na licytacji będzie przebijał sam siebie, my jesteśmy pewni, że tak nie będzie.

Bombka Fosy nr 1 – plaża, dzika plaża – palmy dookoła. Idealnie odwzorowany świąteczny klimat, gdzie latarnia morska rzuca światło na niebo zamiast słynnej już pierwszej gwiazdki, a mewy pędzą do rodzinnego stołu na wigilijną wieczerzę.

Link: http://charytatywni.allegro.pl/bobmka-choinkowa-rekodzielo-tomasz-foszmanczyk-i3893857

Bombka Fosy nr 2 pod tytułem: „wygrane derby z Ruchem”. To życzenie niejednego z nas, które zostały idealnie przeniesione na szklaną kulę. Zwróćcie uwagę na to, że być może w związku z zaistniałą sytuacją to pierwsza i ostatnia bombka o tej tematyce 🙂  Unikacik, licytujcie!

Link: http://charytatywni.allegro.pl/bobmka-choinkowa-rekodzielo-tomasz-foszmanczyk-i3893847

 

Całość zysku, jak już wspomniałam, zostanie przekazana na cele statutowe Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży DOM ANIOŁÓW STRÓŻÓW. Nie czekajcie, licytujcie już dziś!

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*