Dołącz do nas

Kibice Społecznie

1,5% podatku dla Joanny Kozak – to już 10 lat zbierania procentów dla Asi

Avatar photo

Opublikowany

dnia

W 2013 roku pierwszy raz prosiliśmy o przekazywanie 1% podatku dla Joasi Kozak, wtedy jeszcze bardzo małej kibicki GieKSy. Była jeszcze w ciężkim stanie po przebytej 4 lata wcześniej chorobie – ostrego wirusowego zapalenia mózgu.

Jednym ze zdjęć, które pojawiło się w tamtym wpisie, przedstawiało Asię (ubraną w koszulkę naszej GieKSy) próbującą stawiać (na nowo) swoje pierwsze kroki:

.

Teraz, po kolejnych 10 latach ciężkiej pracy możemy popatrzeć na – w pewnym sensie – jubileuszowe zdjęcie. Dzieli je 10 lat ćwiczeń podczas rehabilitacji, ciągłych spotkań z neurologopedą, wiele potu, bólu i ciężkich chwil. Uważamy jednak, że zarówno nasze wsparcie i zaangażowanie w zbieranie procentów dla Asi, jak i wspomniana ciężka praca, przynoszą odpowiednie efekty. Asia w 2023 roku w tej same bluzce prezentuje się następująco:

.

Nie chcąc tego przyjemnego wpisu zapełniać kolejnym opisem problemów, z jakimi się boryka, zapraszamy do lektury naszej akcji z poprzednich lat https://gieksainfo.pl/procent-z-podatku-dla-asi-kozak-2021/

No i oczywiście… Zachęcamy do dalszego wsparcia, kolejnymi już kawałkami podatku – tym razem 1,5%! Więcej na ten temat znajduje się na koncie Asi w fundacji: https://dzieciom.pl/podopieczni/19795, z czego najważniejsze w przypadku podatku, to:

Przekaż 1,5% podatku na podopiecznego

W formularzu PIT wpisz numer:

KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:

19795 Kozak Joanna


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

2 komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

2 komentarze

 1. Avatar photo

  x

  19 marca 2023 at 22:00

  W ePicie co roku samo wskakuje w odpowiednią pozycję.
  Powodzenia!

 2. Avatar photo

  dzbanek

  12 kwietnia 2023 at 07:08

  Szanowni koledzy,
  następnym razem proszę o przypomnienie już w styczniu albo na początku lutego. Jest bardzo duża ilość osób, szczególnie tych co mają nadpłatę, że PIT składają tak szybko jak to jest możliwe.
  Z góry dziękuję.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga