Dołącz do nas

Piłka nożna

Chwalibogowski: Kopanina

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Po meczu rozmawialiśmy z pomocnikiem GKS-u – Bartłomiejem Chwalibogowskim:

Jak dzisiejszy mecz wyglądał z Twojej perspektywy?

Ogólnie mówiąc, to mecz był fatalny. Wybijanie piłki z jednej na drugą stronę. To co dziś tu miało miejsce nie miało wiele wspólnego z meczem piłki nożnej. Niestety inaczej na tej murawie nie dało się grać, bo była katastrofalna. Pierwszoligowe boiska nie powinny tak wyglądać. Kopanina – to słowo obrazuje, to co dziś pokazały obie drużyny. Grając w jednego więcej jakieś sytuacje – może nie stuprocentowe – ale sobie stworzyliśmy, jak strzały Tomka Hołoty z woleja, czy głową w końcówce meczu. Szkoda, że nie wygraliśmy, bo te trzy punkty były nam bardzo potrzebne.

Sporą część spotkania graliście w przewadze, ale obraz meczu tego kompletnie nie oddawał.

Tak jak mówiłem, no szkoda, że tak to wyglądało. Rzeczywiście może nie było tego widać. Co prawda ostatnie 10-15 minut zepchnęliśmy ich do obrony, ale też to były głównie długie piłki i niewiele z tego wynikało. Płyta boiska nie pozwalała na zbyt wiele dzisiaj.

W poprzednim meczu dałeś dobrą zmianę, strzeliłeś gola. Dziś jednak znów zacząłeś mecz na ławce. Kiedy dowiedziałeś się, że nie zagrasz od początku pojawiło się rozczarowanie?

Szkoda, nie jest to nic przyjemnego. Jak każdy z nas chciałbym rozpocząć mecz w pierwszym składzie. Któryś mecz z kolei wchodzę z ławki, pomagam. Nie wiem, czy trener właśnie widzi dla mnie taką rolę. Oczywiście ja chciałbym grać w podstawie, w każdym meczu przez 90 minut. Każdy trenuje, by grać od pierwszych minut. No ale decyzje podejmuje trener i nie pozostaje mi nic innego jak ją uszanować.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice

Kibicowska galeria z derbów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z derbowego wyjazdu. W Tychach stawiło się 1204 kibiców, w tym wsparcie 5 fanów Banika Ostrava i 34 Górnika Zabrze.

Kontynuuj czytanie

Galeria Piłka nożna

Komplet kibiców na Bukowej

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do obszernej galerii z Bukowej. GieKSa pokonała Wisłę Kraków 5:2, a spotkanie oglądał komplet publiczności. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

GKS Tychy – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

10.05.2024 Tychy

GKS Tychy – GKS Katowice 2:3 (2:1)

Bramki: Połap (33), Mikita (45+2) – Jaroszek (18), Repka (61), Arak (90+2)

GKS Tychy: Kikolski – Błachewicz, Machowski, Ertlthaler (67. Szpakowski), Radecki, Połap (82. Wojtuszek), Żytek, Bieroński, Tecław, Mikita, Rumin (67. Śpiączka)

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Komor, Repka, Jaroszek (90+3 Janiszewski)– Błąd (90+3 Shibata), Kozubal, Mak (75. Aleman), Marzec (29. Rogala) – Bergier (75. Arak)

Żółte kartki:

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 9691

 

    Kontynuuj czytanie

    Zobacz również

    Made with by Cysiu & Stęga