Ferie, ferie i po feriach… Dużo się działo w tym czasie! Poniżej krótki opis ferii w ZUKS GKS Katowice.
Kto był, ten wie, że w hali przy ul. Józefowskiej 40 codziennie odbywały się zajęcia w ramach „Akcji zima”. Odwiedziło nas wiele nowych osób, które – mamy nadzieję – pozostaną z nami na dłużej. Gośćmi specjalnymi tegorocznej akcji byli hokeiści Kacper Maciaś i David Lebek reprezentujący GKS Katowice w Tauron Hokej Lidze. Nasze dzieciaki świetnie się bawiły i mega przyjemnością było dla nich poznanie tak wspaniałych osób.
Równocześnie z naszymi treningami w Myślenicach odbywało się zgrupowanie Kadry Śląska, w którym udział wzięło czterech naszych zawodników. Chłopaki wraz z kolegami z Siły Mysłowice, KS Pogoń Ruda Śląska i Unia Racibórz szlifowali swoje umiejętności pod okiem trenerów przez cały tydzień.
Drugi tydzień ferii to już inna bajka. Alan Szygulski i Dominik Kopeć wyruszyli po nowe na Zgrupowanie Kadry Polski w Raciborzu. Chłopaki zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domu. Chwila odpoczynku i wracają do rzeczywistości. Szkoła i treningi przed nimi, a już niebawem eliminacje do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Najnowsze komentarze