Dołącz do nas

Galeria Hokej

[GALERIA] Krążek nadal w grze

Avatar photo

Opublikowany

dnia

GieKSa w Satelicie przegrała po dogrywce szósty mecz półfinałowy play-off PHL. We wtorek decydujące starcie w Krakowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego spotkania.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

5 komentarzy
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

5 komentarzy

 1. Avatar photo

  Marcin

  19 marca 2023 at 20:11

  Oby zasrany projekt Wronki skończył się we wtorek.

 2. Avatar photo

  marco_ramirez

  19 marca 2023 at 20:27

  Sędzia weź sznur i powieś się, od naszego GKS’u ******** się

 3. Avatar photo

  Kris

  19 marca 2023 at 20:54

  Ten jego ciekawy projekt to dutki. To dobry grajek ale mam nadzieje, ze nie bedzie juz nigdy u nas gral. Bez wzgledu na wynik siodmego meczu naszej Druzynie naleza sie duze brawa i szacunek za walke do konca. Dla mnie Oni sa Mistrzami!

  • Avatar photo

   Marcin

   19 marca 2023 at 21:23

   Też jestem za tym żeby Wronka jużnigdy nie zagrał w koszulce gks. Dwa razy gieksa podała mu rękę jak nikt go nie chciał i dwa razy uciekł za dudkami . Pierwszy raz do Angli [ chyba to było po zdobyciu srebrnego medalu ] i drugi raz po zdobyciu majstra do lajkoników którzy zakończyli ostatni sezon na 5 miejscu. Pomimo dzisiejszej porażki coś czuję że 7 mecz wygramy po 60 minutach.

 4. Avatar photo

  Kris

  19 marca 2023 at 21:36

  Marcin to ze gral w Belfacie mozna zrozumiec. Chec sprobowania sil zagranica. Potem powrot do PHL granie w Tychach glownie na bebnie;) Potem u nas i te gadki cala GieKSa razem. Teraz ciekawy projekt i cala Cracovia razem po mistrza. Brak poczucia tozsamosci u chlopa zwykly najemnik za dutki. Niech gra gdzie chce byleby nie w GieKSie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga