Kibice

Głoś kibiców po meczu z Arką

GieKSa nie przegrała do tej pory przy Bukowej spotkania. Gdyńska Arka również nie była w stanie pokonać katowiczan i przegrała, wyjeżdżając do domu bez punktów.
Jak kolejny mecz pod wodzą trenera Moskala widzieli kibice?
Przeczytajcie.

Adam
Wygrana! 2/3 Naszego planu już jest wykonana… Według mnie GieKSa gra coraz lepiej. Wróbel ładna asysta. Nic tylko sie cieszyć ze zwycięstwa i tylko pokonać Dolcan w następnym meczu. Mam nadzieję, ze z meczu na mecz będzie tylko lepiej!

kaos azul
trener Moskal robi roznice:)zmiany na plus,chwalibog na skrzydle swietny,Wrobel wreszcie przypomina sobie jak gral kiedys,Pitry profesor jak zawsze,generalnie 2 polowa duzo lepsza,sa widoki na lepsze jutro,z Dolcanem tylko 3 pkt I mamy wicelidera:)

PRT
W końcu gra się podobała!
Pierwsze minuty niezły pocisk GieKSy, potem gra się uspokoiła i nudno było do połowy, ale za to druga to już cieszyła oko!

Zieliński strasznie słabo, złe przyjęcie piłki, zwlekanie itd.

Profesor Pitry, Czerwiński, Wróbel, Chwalibóg na wielki plus.
Szczególnie u Wróbla i Czerwińskiego była widać zaangażowanie, zapierdalali aż miło.

Z DOLCANEM TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!!

Homer
Jest dobrze. W końcu ta maszyna zaczęła działać tak jak należy
Wydaję mi się, że Moskal w przeciwieństwie do Góraka umie wpłynąć (może ze względu na swoją piłkarską karierę) na bardziej doświadczonych zawodników i to widać.
Brawa za zmiany! Jak trzeba zmieniać to zmieniamy, a nie czekamy do 80 minuty z pierwszą zmianą.
Jedyne co boli to to, że nie mamy napastnika

Gan Ganowicz
Interwencja Budziłka (a raczej dwie pod rząd) tragedia, jeszcze ten głupi uśmiech później. Nie wiem jak to skomentować, gdybym był trenerem to podziękowałbym mu za kilka pozostałych interwencji (ratujących wynik) i z uśmiechem odesłał go do noszenia sprzętu po treningach przez cały tydzień.

Zieliński to jest cyrkowiec a nie napastnik. Zepsuta setka, zero celnych podań, wywalanie się przy pojedynkach główkowych zanim jeszcze dojdzie do kontaktu z obrońcą.

Fonfara fajnie zagrał, przynajmniej walczył. Pitry przewyższa klasą wszystkich pozostałych zawodników GieKSy dwukrotnie.

LYJO
Cieszą trzy punkty.
Gra niestety słaba, nie ma co się oszukiwać.
Po za kilkoma momentami to niestety gramy piach.
W przerwie gdyby można było to trener by zrobił przynajmniej 4 zmiany bo to było straszne.

Gancarczyk przed podpisaniem kontraktu walcył, starał się i było widac, że ma zaległosci, ale mu się chce.
Teraz jak dla mnie to rezerwy bo są lepsi od niego a przynajmniej im będzie się chciało.

Widać filozofię gry Moskala. Ofensywa i to mnie cieszy. Jak wychodzi to widzimy. Brak napastników.
Byłem w szoku jak po 70 minutach gry mieliśmy juz 3 zmiany wykorzystane. Dawno tak nie było.
Na 99% jestem pewny, że Zieliński już nie zagra w 1 składzie do końca rundy.
Od niego wymaga się bramek. Ma być raz przy piłce i strzelić gola a nie partolić za każdym razem.