Dołącz do nas

Piłka nożna

Godlewski: Zarząd powinien być odwołany

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Po ostatniej sesji Rady Miasta, podczas której w wyniku głosowania przyjęto oświadczenie dotyczące wsparcia GKS Katowice – wypowiedział się dla nas przewodniczący Rady Miasta – Arkadiusz Godlewski.

Efekt ostatniej sesji jest pozytywny – mój projekt oświadczenia Rady po dyskusji i zaakceptowaniu przeze mnie propozycji poprawek proponowanych przez klub Forum Samorządowego zyskał akceptację całej Rady. To bardzo ważne. W oświadczeniu jest deklaracja Rady dalszego finansowania spółki i zobowiązanie Prezydenta i przedstawicieli miasta w organach spółki do działań na rzecz stabilizacji organizacyjnej i finansowej klubu na najbliższy sezon i w dłuższej perspektywie teraz prezydent nawet jeśli nie chce, to musi działać aktywnie na rzecz spółki.

 Fuzja jest tematem nieaktualnym i to jest najważniejsze. Co do oceny działań organów spółki to od tego jest Rada Nadzorcza wobec Zarządu i Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy wobec Rady Nadzorczej. W mojej opinii zarząd powinien zostać niezwłocznie odwołany. Jeśli do spółki mają trafić kolejne środki publiczne, to zarząd powinien stać na ich straży reprezentując interesy Miasta. Co do relacji między akcjonariuszami i strukturą kapitałową to jest szereg możliwych rozwiązań. Oczekuję że w ramach zobowiązania przez Radę prezydent przygotuje pakiet propozycji i wynegocjuje najlepszy dla miasta i dla spółki wariant wyjścia dotychczasowego większościowego akcjonariusza ze spółki.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

1 Komentarz
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

1 Komentarz

 1. Avatar photo

  spacerowicz

  31 lipca 2012 at 20:29

  panie Arku, a dlaczego rosarium jest tak często zamknięte? jeśli jest „oprysk” to powinni ogrodzić taśmą kawałek terenu i tyle. Ludzie jadą specjalnie z końca Śląska do rosarium a tam kartka….

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice

Kibicowska galeria z derbów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z derbowego wyjazdu. W Tychach stawiło się 1204 kibiców, w tym wsparcie 5 fanów Banika Ostrava i 34 Górnika Zabrze.

Kontynuuj czytanie

Galeria Piłka nożna

Komplet kibiców na Bukowej

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do obszernej galerii z Bukowej. GieKSa pokonała Wisłę Kraków 5:2, a spotkanie oglądał komplet publiczności. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

GKS Tychy – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

10.05.2024 Tychy

GKS Tychy – GKS Katowice 2:3 (2:1)

Bramki: Połap (33), Mikita (45+2) – Jaroszek (18), Repka (61), Arak (90+2)

GKS Tychy: Kikolski – Błachewicz, Machowski, Ertlthaler (67. Szpakowski), Radecki, Połap (82. Wojtuszek), Żytek, Bieroński, Tecław, Mikita, Rumin (67. Śpiączka)

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Komor, Repka, Jaroszek (90+3 Janiszewski)– Błąd (90+3 Shibata), Kozubal, Mak (75. Aleman), Marzec (29. Rogala) – Bergier (75. Arak)

Żółte kartki:

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 9691

 

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga