Dołącz do nas

Piłka nożna

Jesień vs. wiosna

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Jesień 2012 Vs. Wiosna 2013

Każdy kibic, który uczęszczał na mecze przez cały sezon 2012/2013 bez zastanowienia wytypuje wynik tej rywalizacji. Sprawa jest z góry rozstrzygnięta, jednak w pewnych aspektach runda  jesienna okazała się lepsza od wiosennej.

GieKSa w rundzie wiosennej zdobyła 8 punktów więcej niż jesienią, jest to efekt przede wszystkim zmniejszeniem o połowę liczby przegranych spotkań.  Mimo tego, że jesienią podopieczni trenera Góraka strzelili o 3 bramki więcej niż wiosną, to jednak żelazna defensywa, była kluczem do uzyskania tak dobrego wyniku. GieKSa wiosną straciła najmniej bramek w całej lidze, co zasługuje na szczególną pochwałę.

Aby móc dokładnie przeanalizować statystykę bramek musieliśmy ze względu na rozbieżność liczby spotkań u siebie czy na wyjeździe uśrednić dane do jednego spotkania. Ze statystyk ponownie wynikło jaki progres odnotowała nasza drużyna w przerwie zimowej. Na Bukowej stworzona została twierdza nie do zdobycia, a na wyjazdach nadganialiśmy skutecznością.

Ważnym kryterium w ocenie tych dwóch rund jest porównanie zdobyczy punktowej na własnym i na obcym terenie. 

Jesień

Wiosna

 

Liczba meczów

Zdobycz punktowa

Średnia

Liczba meczów

Zdobycz punktowa

Średnia

U siebie

11

15

1,36

6

13

2,17

Na wyjeździe

6

6

1,00

11

16

1,45

Jesienią dużo punktów straciliśmy w meczach rozgrywanych na Bukowej.  W spotkaniach wyjazdowych nie było tragedii, a mimo to poprawiliśmy ten wynik.

WYNIK POJEDYNKU                      

Wynik, który został osiągnięty wiosną bezapelacyjnie znokautował rundę jesienną. Dobrze przepracowana zima dała pożądany efekt. Mimo ciężkiego terminarza, kiedy to zdarzyła się długa seria meczów rozgrywanych co 3 dni podopieczni trenera Góraka doskonale poradzili sobie wiosną zdobywając pokaźną liczbę punktów.

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

1 Komentarz
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

1 Komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice

Kibicowska galeria z derbów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z derbowego wyjazdu. W Tychach stawiło się 1204 kibiców, w tym wsparcie 5 fanów Banika Ostrava i 34 Górnika Zabrze.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

GKS Tychy – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

10.05.2024 Tychy

GKS Tychy – GKS Katowice 2:3 (2:1)

Bramki: Połap (33), Mikita (45+2) – Jaroszek (18), Repka (61), Arak (90+2)

GKS Tychy: Kikolski – Błachewicz, Machowski, Ertlthaler (67. Szpakowski), Radecki, Połap (82. Wojtuszek), Żytek, Bieroński, Tecław, Mikita, Rumin (67. Śpiączka)

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Komor, Repka, Jaroszek (90+3 Janiszewski)– Błąd (90+3 Shibata), Kozubal, Mak (75. Aleman), Marzec (29. Rogala) – Bergier (75. Arak)

Żółte kartki:

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 9691

 

  Kontynuuj czytanie

  Galeria Piłka nożna

  Arak wprawił Żółtą Armię w ekstazę!

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  Zapraszamy do galerii z Tych. GKS Katowice wygrał 3:2, a zwycięską bramkę zdobył Jakub Arak w doliczonym czasie gry. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga